Bug / Oyun hatasi Galaksi Kapısında Savaş Beacon Modül Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve _JΞDI_ tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _JΞDI_

_JΞDI_ User

Sayın moderatörlerim, Savaş Beacon PET Modülü'nde aşağıda belirttiğim üzere 2 hatanın farkına vardım.

1) Zeta kapısında iken Savaş Beacon Modülünü aktifleştirdiğimde önce aktif olarak çalışıyor, fakat sonra diğer bölüme geçmek için atlama kapısından atladığımda ve diğer bölüme geçtiğimde resimde görüldüğü gibi olmaması gereken absürt bir hata ile karşılaşıyorum. Kapılar duruyor, NPCler geliyor. Sonrasında ise en uzak köşelere doğru kaçmak istesem de yaratıklar ve PET peşimden gelmiyor fakat haritanın ucundan hasar alarak imha oluyorum.

2) İmha olup 3-1 haritasına döndüğümde ise PETin kapalı olması gerekir fakat kapanmıyor. Açık olarak gemim ile birlikte doğuyor. Ve Tamir Robotu Auto CPU & Tamir Robotu gemimde bulunmasına rağmen hem tamir olmuyor, hem de Savaş Beacon Modülü aktifmiş gibi gemim ve PETim kırmızı yanıp sönüyor. Bilindiği üzere ana üste tamir istasyonunda doğar doğmaz tamirin başlaması gerekir fakat anlık olarak tamir olmadığından DP 1.000 yazıyor.

Not 1 : Kapıda Savaş Beacon Modülünü aktifleştirmezsem böyle sorunlar olmuyor.
    Not 2 : Bu hataları düzeltmek için çıkış alıp tekrar giriş yapmak gerekiyor. Sonrasında tekrar denedim ve yine birebir aynı hatalarla karşılaştım.
    Not 3 : 3-1 haritasında tamir istasyonundan çıkınca modülün etkisi menzil dışı olduğundan gidiyor, geri tamir istasyonuna dönünce tekrar aktifleşiyor.
    Not 4 : Envanterimde DP Beacon PET Modülü bulunmuyor. O nedenle aynı sorunu o modül için test edemedim.

Okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkürler. :)

Son düzenlenen: 1 Kasım 2020
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bu harika geri bildirimleriniz için teşekkürlerimi iletiyorum. Raporlara ekliyorum.

İyi Forumlar.

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Grafiksel hatayı daha önce rapor etmiştim, ama bulunduğun noktada takılı kalma durumun da ayrıca rapor edeceğim.

Modülün tamir olmayı engellemesini de rapor edeyim :)

4. _JΞDI_

_JΞDI_ User

İkinize de teşekkür ederim. İstediğiniz zaman konuyu kilitleyebilirsiniz. :)

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.