Destek Galaksi Kapısında Sıkıştım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve __L_A_R_K__ tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim, sayın modlarım ve sevgili arkadaşlarım sorumu başlığımda açıkça belirttiğim kanaatindeyim, bilgi sahibi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi ? Ayrıca eğer konumun yeri yanlışsa şimdiden modlarımdan özür diliyorum, gerekli cevap verildikten sonra konuyu kilitleyebilirsiniz. Şimdiden çok teşekkürler ve iyi oyunlar dilerim.

2. jehon84

jehon84 User

Ben de aynı sorundan muzdaribim. Support a yazdım ancak herhangi bir geri dönüş yok iki saattir. Sanırım pazar günleri oyuna girmemeliyiz. Tüm desteklerimiz araya gidiyor.

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı gerekli şekilde düzenledim.

Sorununuzun Support ile iletişime geçmeniz halinde çözülecektir. Support ile iletişime nasıl geçileceğini bilmiyorsanız, Support ile Nasıl İletişime Geçerim S.S.S inceleyip iletişime geçebilirsiniz. Konu sahibinin isteği üzerine, gerekli cevaplar verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

__L_A_R_K__ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.