Geri bildirim Galaktik Çekişme Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Minerva tarafından 11 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. o zaman daha doğukan acar yokmus heralde kamuflede bekliyor ne güzel :D darkorbitten daha cok kazanan tutucucocuğuna hala bi dava bile acamayan bugorbit rezilliği
   
 2. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Forum kuralları gereği bugorbit söylemi cezai işlem sebebidir. Tekrarlarsanız daha uzun süreli cezai işlem uygulanacaktır.

  İyi Forumlar.
   
 3. titans___

  titans___ User

  Sayın modlar buraya şikayetlerimizi dile getiriyoruz oyun da bunlar bunlar varr diyoruz modlar benim mesajlara biz ne yapalım diyor ben forum modlarına demiyorum suporta kaç defa yazdım bir ben oynamıyorum google çeviriden yabancı forumlar da bakıyorum bilgi için orda da aynı dertten müzdaripler bir TR Servırında kullanılmıyor siz raporlayıp iletceksiniz de bu oyunu yapanlar oyunu oynamıyor veya hiç oynamamış dediğimi iletin ilk başladığım da arada 5000 prometid topla 5000 terbium topla 5000 endurium topla ve verdiği uri şaka gibi para veriyim uri alıyım ona harcancak vakitle daha çok para kazanır adam hala oyun da görevler olsun baya sorun var hani bunları dille getirenlere de forum modu ben napıyım tarzı cevap veriyorlar onu anladık da oyuncu naapsın suport da bir şey yapmıyor Birleşmiş Milletlere mi gidem sendika mı kuralım insan haklarına mı gidelim oyuncu hakları yok mu zaman para harcıyoruz kaele alınmamak yıllardır umut yok zaten stres atıyoruz bug vesaire diyerek cezai işlem uygulamak gerçekleri değiştirir mi aklen bir düşünsün siz değil üstünüze neden alınıyorsunuz oyunu yapanlara diyorum bunları yazıp forum modlarına demiyorum diye yazarım da yine forum modları biz ne yapalım diyor iletin de forum modları mı çok alıngan kraldan fazla kralcılık diye bir terim vardır uyuyor mu forum modlarının yaptığına siz de oyunda oyuncusunuz herhalde sahibiyseniz başka tabi oyunu savunup durmanız .
   
 4. ihtiyar

  ihtiyar User

  Giş kuralları gereği oyununda düzgün olması lazım. mantık gereğide sizin bunu dahi söylememeniz lazım oyun bu durumda insan kendini özgür bi şekilde ifade edebilmeli küfür yok hakaret yok olan bişeyin adını söylüyor zaten darkorbit'teki LAG'ın BUG'un haddi hesabı sizde yoksa bi oyuna girin :)
   
 5. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Oyunun ismi Darkorbit buna bug veya lagla ilgili ek ve sıfat takmak yasaktır. Uygar toplum bilincinde olan insanlar küfürsüz ve hakaretsiz sorunlarını söyleyeceğini zaten bilmektedir. Ama sorunu söylerken özel ismi değiştirerek farklı bir sıfata uyarlamak kabul edilmemektedir.

  GİŞ Kuralları gereği oynanışta hatalar olmamalı veya yapılan aşırı yararlanmalar cezai işleme geçirilmeli haklısınız ama burada görev kolları ayrıldığı için biz oyun içindeki yazılım ve bundan kaynaklı kazançlara müdahale etmiyoruz. Bizim görev yerimiz belirlidir ve oradaki dirlik, esenliği sağlamaktır amacımız.

  Oyunu oynamaktayız bahsettiğiniz şikayetleri birinci elden görmekteyiz. Ama yine de bu küfürsüz diyerek yasak olan bir söylemi dile getirmemizi sağlamamaktadır. :)

  İyi Forumlar.
   
 6. titans___

  titans___ User

  bu etkinliklerin bazılarında başlangıç bitiş tarihleri tam yazmıyor bazı etkinliklerde chrominler de oluyor ertesi gün bitende bir kere gitti chromin mesela bende hemen kullanıcak şekilde ayarlıyorum
   
 7. Mineral

  Mineral User

  Sen ne yaparsan yap oyun senden alır ,kapını çalmadan girene verir.Senide onlara benzetmeye cabalar başarili olursa, bir kişi daha kazanmis gücūne güc katmis olur.Birde bunların dalkavuklari olur sürekli insani değerlerden dem vurur vurur durur oysa yukarıda değerleri hiç eden bir sistemin sözcülüğünū yaptıklarını bile süslü tümceler kurar birbirlerini desteklerler .Kocaman hiç olduklarini bilmezler.O sebeble sana önerim Oyuna kendini kaptırma ve bu sistemin içinde olma.illada olacaksan sınır koy derim. Duruşunuzdan taviz vermeden son verin.
   
 8. titans___

  titans___ User

  bu ne başı boşluk adam tutmuş köylü diye küfr ediyor bugün kaçıncı sahte hesapla 2 saat bundan önce monkey yusuf vardı aylarca küfr etti hesabı ban yeyince artık cm ler kanka olmak zorunda kalmıştı hani olanı söylüyorum tr3 de bilen bilir olay oraya nasıl geldiği konusunu bende anlamadım kalsın da bu önüne gelen laf ediyor klanına laf edene küfr edermiş kafayı sıyırıklar dolu tr2-3 mü ne diğer servırlarda farklı değildir sanmam da ben sade tr2-3 de duruyorum direkt zorunlu doktora göndermeli kapatmalı tedavi lazzım şart oyun hani bu benim bildiğim ben mi yanlışım gerçek hayatta kendine maaşlı kamuda çalışan kendini devlet sanıyor mesela sen orda elemansın maaş alıyorsun o kadar mesela millete faydalı olmak yerine hava atıp yukardan bakma yeri değil ay başı yaklaşıyor .
   
 9. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Hayatta ne yazık ki kimseye ses çıkaramayan bazı kişiler üç beş yan hesapla girerek burada insanlara hakaret ve küfürler ediyor. Bunları ilk başta mazur görüyorduk toplumdan izole olmuşlar en azından burada insanlarla kaynaşsınlar diye ama gördüğümüz kadarıyla toplumda ezildiklerinde o hırslarınız klavye başından buradaki oyuncularımıza kusuyorlar. Bu yüzden dolayı yaşadığınız sorunu hızlı bir şekilde çözdük. :)

  İyi Uçuşlar!
   
  titans___ bunu beğendi.
 10. titans___

  titans___ User

  bu konuyu çözseniz de yine aynı taktiklerle hırslarını alamayıp yapanlar var.Ben oyun chatinde yapanlardan bahsediyorum forum da ben görmeden silenenler vardır ona denk gelmedim zaten yan hesabla büyük harfle kaç saati buluyorlar hani iki tarafda aynı taktiklerle ara sıra ben denk geliyorum da oyunu abartma ha çok parası olanlar birde bunlar diye bilyorum para her şeyi satın almıyor demek ki küfr ediyorlar mış demek ki ben öyle anlıyorum da.
  bir önceki galaktik çekişme bitiş tarihini yazmamışsınız forum arama yerinde de aranılan konu tam çıkmıyor malesef tabi forum modlarının bir kabahati yok kim yapıyorsa bunları daha kullanışlı yaparlar umarım.Bu ay ki ekinliğin bitiş tarihi yazarsa forum da her etkinlik de direkt en başda bilgilendirme sayfasında yazssa da uğraşmasam çok faydalı olur oyunu bırakıp bunlarla uğraşıyorum .
   
  Son düzenlenen: 20 Eylül 2021
 11. Namlezz

  Namlezz User

  İyi forumlar, savas bileti anahtarıyla kutu actım firestar sayborg verdi.Burda kutudan cıkması olası olan ödüllere baktım arios neikos retiarus tasarımı gözüküyor sadece benim bilmediğim bişey mi var acaba ?
   
 12. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Geri Bildirimlerinizi Bekliyoruz.
   
 13. Oyun bu haldeyken pvp etkinliği getirmek iyi olmadı bence. Tutucu mu dersin tren mi dersin pvp haritaları ucube dolmuş, tam bir sirke dönmüş. Gemisi güçlü olmayanları bırak güçlü olanlar bile bu etkinlikten zor faydalanır eğer "temiz oynuyorsa".
   
  BUKANN ve Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 14. İsim vermek yok Bahattin :D:D
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 May 2022
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 15. smoonrise

  smoonrise User

  Geri bildirim konu başlığı yok diye başka konu içerisine yazmıştım deneyimlerimi ve düşüncelerimi geri bildirim ve sitem adı altında , birde ait olduğu konu başlığında yazayım istedim ;

  Geri bildirimleri önemseyip ( Nihayet ) Ebedi kapı eziyetini sonlardırmışlar illegal kullananlarla mind - invoke için haksız mücadeleye son vermişler ... 150 düşman kesme 5 saat pvpde beklemeye indirmişler sayıları buraya kadar güzel , peki işaretleme ile ( özellikle avcı konfiye dönen ve para kazanacam diye gemi hasarlarının abartıldığı bir dönemde ) daha mini haritada bile yeni gürünmüş birinin rekabet için imkan sağlamadığı bu etkinlikte merkezin beklentisi nedir ? neyi amaçlıyor hangi etkinlik keyfi oyun keyfini amaçlıyor ???

  Madem geri bildirimi önemsiyor okuyor ve değerlendiriyor o zaman ;

  Kaç defa kanıtının tarafımdan Y.Tube videosu yada canlı yayın kaydı ile attığım tükçe hilenin anlatım videosu dahil bildirdiğim illegal işaretlemenin mevcut olduğu oyunda üstüne ortalama neredeyse 3-4 yıldır engellememiş / engelleyememiş ve halen engel olamayan merkezin bu etkinliliği getirmesindeki amacı oyuncular soruyor ... Hileye engel olmadıkça bu tür maduriyetler ile dolu etkinlik getirmesinler .

  Bu arada ceza vermedikleri / veremedikleri buglar ile 700 küsür hızlardaki modüller ile buz mayın ile bile kaçılmıyor etkinlikdekilerden vuruş modülerini ve kalkan delme modüllerini konuşmuyorum bile A ' dan Z ye hile bug ile elde edilmiş hesaplar ile bu tür etkinlik düzenlenmesi düpedüz hakaret alay etmektir üzerinden para kazandığı oyunculara , daha büyük alay etme bunların varlığını geçmiş yıllardaki gibi inkar etmektir .
  Buradaki eleştiri sitemler TR ekibi değil merkez ekibi bağlar lütfen başka mecralara çekilmesin .

  Not: Savaş biletine bölünme kristali alma eklensin tıpkı tetratin bifenon v.s gibi bu hilecilerin tren ile yaptıkları hadeslere mahkum etmeyin artık oyuncuları ...
   
  Son düzenlenen: 22 Nisan 2022
 16. Ohooo bunu ben 1 yıldır dile getiriyorum hatta bunun için anket bile açmıştım ama dikkate alınmadı. Onun yerine yaptıkları onca buga hileye rağmen Orcusa hız çıkartamayan ``saygıdeğer`` şahısların lafı dinlenip Orcusa nerf getirdiler.
   
 17. Hakikaten, kuiper 200k uri olayı kalkmadan önce solo oynayanların bölünme kasması için Hades e bir alternatifti, şimdi o da kalktı, yavaş yavaş bizi sindiriyorlar, burda hedef biziz galiba.:eek:
   
  BUKANN bunu beğendi.
 18. smoonrise

  smoonrise User

  Konuyu hatırlıyorum gibi olumlu oy bile vermiş olabilirim hatta ama burada yazmamın amacı merkezin bu istekten oyuncuların vazgeçemediğini bilmesi için raporlanmasını sağlamak .

  Küçük bir tiyo lambda 10 - 15 arası veriyor bölünme ve indirim vip gg indirimi ile seri seri mantıklı olabilir tek başına oynayanlar için , tabiki hades ve kuiper kadar getirisi ve yan avantajları olmaz fakat amaç bölünme ise iş görür bence karar yine senin .
   
  titans___ bunu beğendi.
 19. galaktik çekişme etkinlik olarak resmen çöp...
   
 20. bıktık bu bot ve bug kullanan oyunculardan tüm arkadaşları tüketici mahkemesine başvuruya davet ediyorum.
   
  tirans ve titans___ bunu beğendi.