Geri bildirim Galaktik Çekişme Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Minerva tarafından 11 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. bıktık bu bot ve bug kullanan oyunculardan tüm arkadaşları tüketici mahkemesine başvuruya davet ediyorum.
   
  tirans ve titans___ bunu beğendi.
 2. Cevap tek kelime; İNTİKAM.
  Amaç zevk almak değil onlar için, sadece ve sadece gerçek hayattaki ezilmişliklerini ve başarısızlıklarını burada (güya) telafi ederek kendilerince hayattan intikam alıyorlar.
  Bug ve hile ile lazerini , kalkanını , roketatarını 20 seviye yapıp , yine bug ve hile ile modülleri doldurup en güçlü olmak istiyorlar. Belki ailesinden gördüğü kötü muameleden veya arkadaş çevresinden gördüğü kötü muameleden dolayı böyle bir psikolojik sorun altyapısı oluşmuş olabilir. Zaten video sitelerine koydukları videoların içerikleri , müzikleri ve orada geçen diyaloglardan açık ve net bir şekilde bozuk ruh haline sahip kişilikler olduğu belli oluyor.
  Ne diyelim Allah acil şifalar versin, Allah yardımcıları olsun.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 May 2022
 3. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Geri Bildirimleriniz İçin Teşekkürler Bir Sonraki Etkinlikte Görüşürüz.
   
 4. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Konu kilidi kaldırıldı Lütfen bölüm kurallarına uyunuz.​
   
 5. tryhardD

  tryhardD User

  Hemen geri bildirimleri vereyim son etkinliğe göre ciddi sayılabilecek bir değişiklik yok tecrübelerimiz yine aynı olacak: İstense açık ara oyunun favorisi olabilecek etkinliği (oyundaki eski JPA'yı andırıyor bana) sırf haritalardaki oto pilotların rahatının bozulmaması ve özel klan oyuncularının pvp haritalarında rahatça tren sürüp haritalara girişi engelleyebilmeleri için inatla sadece pvp haritalarına sınırlı yapıyorsunuz, cidden oyunda pvp bu kadar bozukken ve h.lelere müdahale edilmiyorken bir de üstüne etkinliği sınırlamak hangi zekinin fikri? Üstüne de puanlama sistemiyle insanları kalabalık gezmeye (sonuçta da tren kullanmaya) ittiğinizin farkında mısınız ve ayrıca bu sistem grup gezmeyenlere savaşma ve sıralamaya girme fırsatı da vermiyor yani adil değil? Ayrıca merak da ediyorum:
  Mimesis gemisinin kaçınmasında bir tavan olmasına rağmen nedendir ki bonus olarak ek kaçınma veriyorsunuz nasıl olsa işe yaramayacak ve ayrıca bu geminin birçok tasarımı halen çalışmıyor yeteneği rastgele kapanıyor? Ayrıca verdiğiniz o bonusların gemileri pusat ve goli plus seviyesine çıkarmasını beklemeyin 800+ hız bu oyunda hiç bir zaman olmamış bir saçmalık ancak yeni gemilerle mümkün oldu...
  Tabi bunları da boşa yazdığımın farkındayım ama bir umut diyorum belki birilerine ulaşır da 2-3 ufak değişiklikle etkinliği herkese daha erişilebilir hale getirebilirler (trensiz ve h.lesiz insanlar kastım tabi ful olmayan gemiler katılmakta zorlanacaklar)
   
 6. smoonrise

  smoonrise User

  Geri Bildirim ;

  1) Daha önce geri bildirim verdiğimiz ve şikayet ettiğimiz 10 saat bekleme yerine düzeltilen 5 saat bekleme bu etkinlikte 8 saat 20 dk olarak geri gelmiş , bu kadar hile illegal içerisinde pvp de beklemek sanırım kolay diye düşüyor merkez herhalde merkezde oyunda aktif yer alan olmadığı için hile ve illegal ile pvp de mücadele konusunda oldukça bilgisizler sanırım bunu TR ekibi olarak siz hatırlatırsınız .

  2 ) İllegal ile hafta sonu legal oyunculara yaşattıkları çile dert yüzünden savaş biletinde '' Bölünme kristali '' çıksın diye geri bildirim verdik 1 etkinlik geldi oda yetersiz sayı ile göstermelik oldu sanırım tek seferlik , merkeze yine iletin bölünme kasmak illegal ile kapı yapanlar olduğundan oldukça zahmetli savaş biletlerinde makul miktarda devamlılık ile kazanma imkanı verilsin .

  3 ) Gemi kesme görevinide eski harita hariç olmak üzere yada sadece korsan haritası dahil olmak üzere yapılsın 150 gemi az ve basit bir sayı gibi gelebilir merkeze ama onların hesap etmedikleri kısım hile illegal ile 8 er gemilik ekipler pvpleri portal portal gezip bu düşük sayıyı bile yapmayı imkansız hale getiriyor , bırakın bizde korsan ve yeni haritadaki illegal ile gezenleri kasılanları kesip görevi yapalım legal ve illegal 2 tarafta mutlu olsun herkes pazarına işine gücüne baksın .

  Genel olarak geri bildirim vermek gerekirse ilk çıktığı gündem beri bu etkinlik hatalı bir etkinlik 6-7 yıldır illegal hileyi engellemeyen / engelleyemeyen merkez inat ile kişileri zaten madur ederken etkinlik sırasında daha büyük sıkıntılara gebe kalsın diye hile ile burun buruna getirmeye çalışıyor buradan daha fazla para kazanırım diye düşünüyor sanırım oyuncular sinirlenir ve daha fazla para verir . Bu tür bir ticari politikası varsa ve işliyor ise zaten biz burada nefesimizi boşa tüketiyoruz demektir , merkeze bildirim Hile İllegal yüzünden etkinlik verimli bir şekilde yapılamıyor ve 6-7 yıl oldu hatırlatınız .
   
 7. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Uygun olmayan mesajlar silinmiştir.

  Türkiye Takımı!
   
 8. skyfall61

  skyfall61 User

  Etkinlik güzel düşünülen bir etkinlik fakat burada adını anmadığımız bazı katakulli programlarla zevk bırakmıyor. Haritada dolaşırken daha adam benim ekranımda gözükmeden beni işaretlemiş olarak bana saldırması yani halk dilinde tutucu kullanması, bununla beraber ortaya karışık olarak tutuculu trenler felan bu etkinliğin düzgün ilerlemesini engelliyor.

  Her ne kadar savaş bileti görevlerinin hepsi yapılabilir olsa da yapamayan orta segmentli gemiler, mecburi olarak ya yan hesap getirip kesiyor ya da birileri ile anlaşarak karşılıklı kesiliyorlar. Sonuç olarak bu etkinlik elit kısma hitap ettiği bariz belli. Pvp haritalarında insta kalkan tarzı korumalar olsa bile o adamlar o haritalarda gemi kesemez.

  Savaş biletinde bir gemi yerine hermes olması, yüzüksüz gemilerin işine yarayan bir durum. Keşke bir tane de gemi ekleseydiler. Ben bu oyuna tekrar protegit tantanası zamanında başladım. Ve o etkinlikten önceki etkinliklere bakıyorum da Berserker, Solaris vb. gemilerin savaş biletine getirildiğini gördüm. Ben tantanadan beridir zephyr dışında-sanırım holo geldi bir kere- başka gemi görmedim. Diminisheri saymıyorum bile. Keşke tekrar getirilseler de yapacak bir şey yok umarım getirirler :D
   
  Son düzenlenen: 15 Eylül 2022
 9. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Bu konu sadece geri bildirimlerinizi yazacağınız alandır. Güncel olarak var olan sorunları buraya yazmanız konu bütünlüğünü dağıtmaktadır. Sadece Galaktik çekişme ile ilgili geri bildirimler.
  Örnek olarak budur,
   
 10. Jager[BG]

  Jager[BG] User

  Geri bildirimlerimi maddeler halinde sıralıyorum.
  1-) 1 yıldan beri "Orcus" gemisi savaş biletine eklenmedi (Gemiyi artık Payment ile satmayı düşünseler de en azından 11-12 ay içerisinde "bir" kereliğine de olsa eklenmeliydi her ne kadar "plus" gemilerin gerisinde olsa da gayet kullanılabilir bir npc gemisiydi).

  2-)
  Anahtar takasına eklenen "Hermes" istatistiksel diroit tasarımları hedef ödülleriyle bile, yetersiz hatta şaka gibi (Delta kapısından düşme oranı açıklanmayan ve adeta bir devlet projesi gibi saklı tutulan "Hermes"leri fullemek ömrümüzü alıcak sanırım).

  3-)
  Oyunun bir "Uzay aksiyon temalı MMO" oyunu olması dışında(bakın oyunun mantığına bir sözüm yok) gelen çoğu etkinlik özellikle pvp ağırlıklı olanlar hileler sebebiyle yeni oyuncuların hatta orta düzeyde gemilerin yapmakta güçlük çektiği değil, imkansız olan etkinlikler.

  4-)
  Bilindiği üzere gruplar halindeki hilelerin kendi aralarında Hades dönmesi ve bu hileler yüzünden tek başına Lambda'dan bölünme kristali biriktirmeye mecbur bırakılan oyuncular için çok zor olduğu bilindiği halde bilet ödüllerinden "bölünme kristalinin" kaldırılmış olması da "negatif yönde" etkiledi düşüncelerimi.
   
  Son düzenlenen: 19 Eylül 2022
 11. Düşman oyuncu avlama görevlerini pvp haritaları ile sınırladıkları için klanı olmayan ve/veya oyunu kurallara uyarak oynayan oyuncuları resmen etkinlikten soğutmuş oldular .
  Bunun dışında takasa az miktarda olsa diametrion eklenmesi iyi olurdu .
   
  titans___ bunu beğendi.
 12. Bu geribildirimlerden bir şey çıkmayacağını biliyorum ama gene de bir ümit yazıyorum.

  1- Haritalar sadece pvp ile sınırlandırılmamalı nedeni illegal program kullanan oyuncular.

  2- Anahtar takasına bir çok şey eklenebilir; Bölünme kristali zira bunu bütün oyuncular istiyor ama merkez ekip koymamakta ısrarcı.

  3- Etkinlik puanları (750-1000-1250 şeklinde ilerleyen) düşürülmeli bir nebze de olsa...
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 13. titans___

  titans___ User

  PVP de güçlünün güçsüzü ezdiği her zaman ki sıkıcı etkinlik , oyuncuları sağmaya yönelik , sorunları çözüp çok oyuncu değil de , elit oyuncu istiyorlar bu oyunun nesine paralı oyuncular gelsin , tutucu programlarına veriyorlar , anahtar takasına Hermes gelmiş 7 delta da sıfır çektim , 7 kapı açmaya verdiğim uri ile destek çekerim . Modüller şansa bağlı deniliyor , az anahtarla açılan modüller elimde ki PLUS gemilere modül çıkartmyor , hala Pusat Plus da bir şey çıkmadı veya Solaris Plus da zaten etkinlik de yazyor çıkma ihtimali olanlar e bunu gören Plus mı alır , her etkinliğin eksi yanı , hadi para yatırayım desem geçen 2 milyon uri gitti kapılara , sonuç sıfır Hermes başka kapılar da açtım da üst üste 100 lü basıp GG vermedi 30 bin uri de bir parça çıkmaz mı desem burası yeri değil yerine gitsem de ben söylesem bu forumlar zerre umursamıyorlar diğer servır forumlarında oyuncular yaka silkiyor , görünüyor google çeviriden .
   
 14. Bayadır yazıcam yazıcam geciştiriyorum sürekli, ortada güclü oyuncu gücsüz oyuncu diye bir kavram kalmadı artık,, o yüzden buraya gelip güclü oyuncular terror estiriyor falan demeyin..

  2006 yılından beri oynuyorum darkorbiti gemimde olmayan birşey yok tüm geliştirmeler 17-18 seviyeler arasında bo3 ler pet kalkanları hatta pet lazerleri bile dahil modüllerim de cok cok iyi olmasada iyi durumunda..

  Eğer güclü oyuncu etkinliği olsaydı servere terror estirirdim...

  Fakat oyunda artık güclü&gücsüz oyuncu kavramı yerine

  eliyle oynayan 8-10 gemi tren şeklinde gezen veya tutucu kullanan kavramı kaldı...


  Ben karakterimden ötürü bir oyun icin tren ve tutucu kullanmadığım icin serverdeki tutucu ve trenciler yüzündeen mağdur ediliyorum...


  Oyun insanı bazen gercekten zorla tren kullan tutucu kullan diye zorluyor..

  Şimdi adam tren kullanıp 9-10 gemi geziyor...Sonra diğer adam da diyor ki abi ben safmiyim zaten bann yok birşey yok o zaman onlar kullanıyorsa bende kullanayım oluyor ve o oyuncuda kullanıyor..

  Sahsen ben sucu bu tarz illegal programları kullananlara ceza vermeyenlerde buluyorum....Yada kullanmaya teşvik edene yaklaşık 2019 yılından beri herhangi bir ceza yaptırımı uygulanmadı

  Ben artık botu gectim...

  Bari diyorum tutucu ve tren olayını bitirsinler yok onuda yapmıyorlar

  Gercekten tutucu ve tren kullanan oyunculara soruyorum


  OYUNDAN ZEVK ALIYORMUSUNUZ??


  Bu sorumu yanıtlarlarsa sevinirim emrak ediyorum 8-10 gemi tren şeklinde gitmek size bir zevk veriyormu diye :)


  Etkinliğe gelecek olursam

  1-Daha önce oyuncular defalarca bölünme kristalini savaş biletine ekleyin dediler...Daha sonra sonunda ekledi dedik...Her ne kadar komik bir rakamda koysalarda yinede gelişmekte olan oyuncular ve tek oynayanlar icin idealdi onu tekrardan kaldırmaları inanılmaz derecede sacma buldum....Tüm etkinliklerde savaş bileti anahtar kısmında bölünme kristali olmalı..

  2-Etkinlik daha önce 10 saat süreyi 5 saate indirmişti...Şimdi tekrardan süreyi uzatmış 8 saat yapmış 8 saat süre boyunca trencilerin ve tutucuların tacizine ve terorüne ugramak insanı sıkıyor neden süreyi tekrar uzattınız ki? Hic bir oyun geliştiricisi (admin, mod türk yönetimi vs demiyorum) yazılımdan bir ekip oyun geliştiricisi acaba oyuna girip oyunun ne halde olduğunu görüyor ve biliyormudur, bunuda MERAK EDİYORUM?

  3-Daha önceki galaktik cekişme etkinliklerinde hedefler kısmına ebedi kapı hedefleride eklerlerdi bence bu cok iyi birşeydi....En azından galaktik pvp görevlerini yapamayanlar gider ebedi kapı hedeflerini yapar ve onları tamamlardı...Fakat onuda kaldırmışlar 26 tane pvp görevi gercekten cok zor..

  4-Hermes olayından şikayet eden olmuş,,,Fakat bunu beğendiğimi söylemeliyim hem savaş bileti hedefine hemde anahtar kısmına 1 tane eklemişler toplamda 2 tane hermes alabiliyoruz...Kendim 50 deltaya 10 hermes fulleyen biri olarak oyuncuların buna isyan edeceğine ne kadar şanslı olduklarını belirtmek isterim...Hep şikayet edecek halimiz yok ya? :) Şahsen her ay böyle 1-2 tane verilirse daha eğlenceli olacağını düşünüyorum hemde eliyle delta yaparak fulleyenlere haksızlık edilmemiş olur..

  5-Oyunda kullanılmayan gemilere özel modül eklemek anahtar kısmına cok komik kac ay oldu hala solace plus ve solaris plus icin özel modül etkinliği gelmedi.....
   
  tryhardD, ALUCARD-BeRsErK ve syndra bunu beğendi.
 15. Ne botlar, ne oto tutucu & karıştırıcılar, ne de tren olayı bitecek gibi görünmüyor. :(
  En azından şu etkinlikte IAC miktarını artırsınlar. 17. levellere kadar çıkardık ama bundan sonrası, katlanarak artıyor IAC ihtiyacı.
   
  titans___ ve Dontforgetme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş