Geri bildirim Galaktik Çekişme Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 13 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. imha başına itibarda bir çok oyuncunun pushing yaparak sıralamaya yerleştiği o kadar aşikar ki merak ediyorum bu darkorbit yönetimi neden inatla bunu görmemezlikten geliyor. adam hiç sıralamada yokken 1500 le birinci oluyor ne rütbesi var ne doğru düzgün argesi . oyunda 1500 ün üzerinde olupta bunlara patlıycak adam yok zaten kimsede tek oynamıyor . yani tek başına o kadar başlangıç seviyesindeki gemilerin bu puanı yapması imkansızdan öte bişey . supporta linkleriyle birlikte göndermeme rağmen hala hiç birşey yapılmıyor. her etkinlikte böyle sorunlar oluyor hepsinde yazıyoruz ama ne fayda, umursayıp haksızlıkların önüne geçen yokki ...
   
  Sempatik.57 bunu beğendi.
 2. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Lütfen görevliler hakkında asılsız ithamlarda bulunmayınız. Forumu inceleyecek olursanız eğer, etkinlik pushingi nedeniyle ceza alıp bundan şikayetçi olan kullanıcıları görebilirsiniz. Support Ekibi'ne bildirim yaptıysanız eğer görevli arkadaşlarımız incelemeyi yaparak gerekli işlemi uygulayacaklardır.

  İyi forumlar.
   
 3. asılsız değil supportun bana attığı cevaplara ulaşabilirsiniz ben adamları gördüm diyorum profil adresini atıyorum pushing yapıyor diyorum, adamların bana cevabı kimi kestiyse onunda linkini at oluyor . girip attığım hesabı inceleseler zaten ortaya çıkacak kimi kestiği ben bir daha nerde görücem adamı da profilini atıcam ? benim dediğim eleman ban almadı hala sıralamada tek kişide değil üstelik bunu yapan.
   
 4. Etkinlik gerçekten çok güzel hele ki görevler mühteşem tek sıkıntı etkinlik içerisindeki haksız kazanç o da pushing olayın üzerinde çok durulması lazım zira bu gibi oyunculara karşı bir önlem alınması lazım. Görevler konusuna gelince dediğim gibi hayet eşit ve güzel görevler
  bazıların zorluk seviyesi yüksek mesala 250 tane düşman kesimi orası da öyle olsun her şey kolay olsa ne anlamı kalır ki .
  İyi günler.
   
 5. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Support Ekibi'nin işlem yapabilmesi adına bazı gereksinimler bulunmaktadır ve bu gereksinimler de her durum için farklılık göstermektedir. Pushing bünyesinde imha eden ve edilen birlikte ceza almaktadır. Bu nedenle ikisinin bildirimini de yapmanızı istemeleri doğaldır, demek ki inceleyebilmeleri için, işlem yapabilmeleri için bu bilgilere ihtiyaç duyuyorlar. Sizden talep edilen bilgileri eksik iletip/iletmeyip Support Ekibi işini yerine getirmiyor demek, içeriğinde nelerin görülebildiği/görülemediği ile ilgili bilginizin olmadığı paneller hakkında ordan baksınlar işte görünüyor demek uygun bir davranış biçimi değildir.

  Oyuncu olarak yaptığınız bildirimi uygun bir şekilde gerçekleştirmeden görevlilerden gerekli işlemi yapmalarını bekleyemezsiniz. Bu nedenle yapacağınız sonraki bildirimlerde buna dikkat etmenizi ve sizden talep edilenlerin tümünü iletmenizi rica edeceğim.

  İyi forumlar.
   
 6. legendw.

  legendw. User

  Full elit değilim. Uridium kasmaya ve etkinlik görevi olmayan görevlerimi yapmaya çalışıyorum ama bu etkinlik sağolsun patlamaktan helak oldum artık. YETER...

  Bu etkinliğe katılmak istemiyorum ve katkı vermekte istemiyorum. 30 u na kadar oyuna mı girmeyelim? Bunu mu istiyorsunuz ?
   
 7. .Tauriel.

  .Tauriel. User

  Pushing'den ban yiyen adminler kasıtlı yapıyor diyor,
  Yemeyenler ise adminler onları tutuyor diyor :D
  ne kadar eğlenceli ya :D iki türlü de hepsi adminin suçu xD ahahah gece gece ne güldüm :D

  Etkinlik ile ilgili evet katılmak istiyorum ya da istemiyorum gibi bir seneçek sunulsa idi güzel olurdu. Mesela katılmak istemiyorum diyen adama ne yapsanız sıkamasaydınız muhteşem olurdu ama yapmamışlar. E şu durumda o zaman olduğu hali ile kabul etmek gerekli bence oyunu.

  Bir de bu oyun yahu o-y-u-n.. hani bi az kendinize gelin :D
  ya da

  [​IMG]
   
  Son düzenlenen: 24 Ağustos 2019
  Spinaci bunu beğendi.
 8. Benim yazdığımı neden sildiniz ? Gerçekler acımı geldi ?
   
 9. .Tauriel.

  .Tauriel. User

  Ben senin yerinde olsam öyle bir cümle sarf etmezdim. ADamlar şimdi gelip senin hesabınla ilgili senin deyiminle "acı bir gerçek" söyleyiverir sonra kimin canı acıdı hep birlikte görürüz :)
  Hani ben de şikayetçiyim birçok şeyden ama bu youndaki insanların %95'inin de hesap alıp sattığı/takas yaptığı bilinen bir gerçek :D madem gerçeklerden konuşacağız herkes gerçeklerden konuşsun her durum için ne dersiniz ;)
   
 10. Kardeşim ne söyleyim sana burdan yazınca adamlar siliyor.Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demişler.Bunların gidişatı gidiş değil !
   
 11. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Hermes tasarımları ile alakalı sorunlar teknik ekibe iletildi. Gerekli incelemeler sonrası, düzenlemeler yapılacaktır.

  Lütfen karşılıklı tartışma ortamı yaratacak mesajlardan kaçınız.
  İlgili konunuzda sorununuz ile alakalı cevap verilmiştir. Lütfen inceleyiniz.

  İyi forumlar.
   
 12. WolfWar

  WolfWar User

  Nasıl yani bileti aldığımızda görevleri yapmaya gerek kalmadan ödülleri hemen veriyor mu anlamadım ?
   
 13. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,

  Hayır her türlü hedef bölümündeki görevleri tamamlamanız gerekiyor.Sadece bileti almadan tamamladığınızda kilitli ödülleri sonradanda bileti uridium ile yada payment ile elde ederek açabiliyorsunuz.Payment ile uridium arasında alınan biletin bir ayrıcalığı yoktur sadece payment ile alınanda yanında görevlerden bağımsız ek ödüller vardır.Zaten hedefleri biletsiz tamamlayıp bileti aldığınızda hedef sekmesinde ''AL'' seçeneği çıkacaktır.Buradan biletli ödülleride elde edebileceksiniz.

  İyi forumlar.
   
  .Paradoks. ve Minerva bunu beğendi.
 14. [​IMG]
  Az önce yanımdan geçti.Kesin afk oyuncu kesmiştir.
   
 15. Oyuna yeni başlayan, klanı sağlam bir oyuncudur. Klanındaki yüksek puanlılar gelip bu kişiye patlamışlardır. Etkinlikte 1. yapıp 1.5m uridium'u aldıracaklardır.
   
 16. FANTOMARI

  FANTOMARI User


  bu durumu support a bildirin bence

  dedeginiz gibi olabilir ama söyle bir durumda var bu gemi yan hesap acıp puan kasmıştır.Daha sonra esas gemisi ile bu gemiyi keserek sıralamada yukselmeyi duşunuyordur.Ben geminin imha edilmesinden bunu cıkardım ortada bir pushing olayı olabilir.
   
 17. benzales

  benzales User

  Etkinlik sonunda bitiyor, millete pushing yedirmekten başka işe yaramayan bir etkinlik oldu
   
 18. İyisiyle kötüsüyle bi etkinlik daha atlatıyoruz.

  Etkinlik ödülleri bana göre çok tatmin ediciydi ancak güçlülere hitap ediyordu.

  İtibar puanı çok hızlı inip düşebiliyor.

  Etkinliği puanlamam gerekirse 6/10 verebilirim sırf ödüller için ama genel olarak sıkıntılı etkinlikti.
   
 19. Ettim tabii incelesinler.
  Bence ödüller güzel değil o kadar elit harcamana kıyasla verdiği hiçbir şey.
  Edit:Support yine incelemek yerine iki profili de istiyor niye oyalıyorlar insanları anlamıyorum bu adamın profilinden seyrine bakmak çok mu zor o geminin o puanı yapamayacağı aşikar.Yazıklar olsun 101. sıradaki insanın hakkına yazık.
   
  Son düzenlenen: 1 Eylül 2019
 20. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Konu içerisinde daha önce cevap vermiş olduğum gibi:
  Bildirimi uygun şekilde yapmanız durumunda incelemeler gerçekleştirilerek gerekli işlem yapılacaktır.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş