Geri bildirim Galaktik Çekişme Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 13 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Etkinliğin olumsuz taraflarında ne kadar haklıysan etkinliğin ödül tarafında da o kadar haksızsın bence.
    140 bin uridium verdiniz karşılığında 10 hermes seti 200k x4 20k rsb 50 k uridiumluk roketatar mermisi 100 k da plt3030 aldınız bak 100 k. Etkinlik kesimi için kaç spaceball döndü ordaki çöplerle oyuncular gg kastı kapı açtı cephanelerini topladı kısacası elitten zarar yok. Haklı olduğun nokta ise eğer güçlüysen elitten zarar yok. Etkinliğin zaten güçlülere hitap ettiğinde ve bunun yanlış olduğunda hemfikiriz. Ama bu demek değildir ki ödüller çöp ne yapsın bu do ekibi görev başına 10 pro mu versin?

.Paradoks. ve WolfWar bunu beğendi.
  2. Galaktik çekişmenin sıralama ödüllerinden bahsediyorum hedefler ayrı sekmede onlara bişi demedim.

Son düzenlenen: 1 Eylül 2019
  3. bu etkinlik yuzunden pushing yedim emegi gecenlere tesekkürler :D yok yani 1 puanım bile oynamadı durduk yere milleti gazlıyorsunuz , madem adam kestireceksiniz su saçma sapan kuralları bir egale etseniz ?

=BOZKIЯ=[ηєƒяєт] bunu beğendi.
  4. o kadar katılıyorumki sana, daha nasıl puan kazanıldığı bile belli değil, sözde forumdaki etkinlik rehberinde yazdıklarının yarısı bile geçerli olmuyor. anlamıyorumki ne yapmaya çalışıyolar.

βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  5. hocam çok ppuan kasma meraklısı da değilim tam 3-5 defa kestim ama (ister istemez bu yuzden hırslanıp kamufle bozup durdular) görev yapmama musade etmiyor adamlar 4-5 te 5-2 5-3 te gorev yaptırmıyorlar klanca anlasıyorlar surekli savasıyorlar kimi ne kadar kestiğimizi ne bilelim banlanmayan varsa eli öpülür :D

6. ben sana banlanmayanları söyleyim hemen :D adamın tekini son gün pushing yaparken yakaladım 2400 puanı vardı klanından birini kesip duruyordu videosu ile birlikte destek ekibine yolladım ama adam ne uyarı ne ceza hiç bişey almadı :D ortalamada bile 8 irisli adam 4. ve 5. tamamladı onlarıda şikayet ettim, kaç kişiyi gördüm böyle şikayet ettim de yok işte sözde destek ekibi sözde yardımcı oluyor bize...

βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Etkinliğin şu an için bitmesi ile birlikte konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.