Geri bildirim Galaktik Çekişmesi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 4 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu etkinlik gelecek ama 1/5 serveri halen kötü herhangi bir önlem alınmayacak mı?

Kaderine mi terk edilecek?

Bu etkinlik daha önce hermes diroit tasarımı vermişti.Bu tekrar kesinlikle gelmeli.

Bu görevleri yaparken korkuyorum pushing yiyeceğim diye :D

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Burada diğer oyuncuların da görüşlerini almaya devam edebilirsiniz.

Yalnızca TR1-5 değil, diğer pek çok sunucu da hala benzer durumlar içerisinde. Gerçekleşen duyuru yalnızca test sunucusunun duyurusu. Elbette ki bu etkinlik de gelecek ancak aradaki sürede durumu iyileştirmeye yönlik somut çalışmalar ve sonuçlar görebiliriz umarım.

İyi forumlar.

3. Bu etkinlikte sorunun tamamen çözüleceğine inanmıyorum onun yerine 15:00 ile 21:00 da 2 tane reset gelirse 10 numara olur.

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Rutin resete ek reset talebini geçtiğimiz günlerde merkeze ilettik, merkez de bu fikri "yapılabilir" bulup haftasonu ek reset getirme kararı aldı. Ama gördük ki reset çözüm olmuyor. Bu nedenle bu fikrin kabul edilebileceğini -şahsen- düşünmüyorum. Olay aslında günü kurtarabilmek değil de sorunu kökten çözebilmek için gayret göstermekte. Teknik ekip de bunun farkında olacak ki çalışmalar problemi tamamen çözmek adına ilerliyor.

İyi forumlar dilerim.