Galaxy gatelerde...!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve МЄЯT●βдβд tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bişi sorcam :) biraz ilginç olucak ama
    600 gg enerjisi harcadım Alpha kapısının sonra parçasını çıkartamadım :) doğal mı :)
    bide Alpha Beta ve Gamma kapısı dışında parça çıkmıyo
    Daha hiç kapı yapmadım :)

2. Merhaba ,

Alpha , Beta ve Gama kapıları bir birine bağlıdır. Diğer kapılar ise ayrıdır ve bağımsızdır. Yani Epsilon için oraya tıklayıp enerji kullanmanız gerekiyor yada Zeta için yine o kısma tıklamanız gerekiyor.

Alpha , Beta ve Gama kapılarından hangisine tıklarsanız tıklayın yine de karışık parça çıkar.

Ayrıca ne kadar çok parça çıkarsa ve gereken parça sayısı azalırsa yani son parçalara doğru parça çıkma oranı azalır. Çünkü önceden çıkan parçalar tekrar çıkıyor ve daha önceden çıktığı için size çarpan olarak veriliyor.

İyi forumlar.

3. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

600 enerjide çıkmış olmalıydı 100 olarak değilde 5'er enerji üretirsen yaklaşık 100 parçada 10 eksik 10 fazla çıkacaktır bende öyle oldu en azından.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.