Galaxy Gates Para Karşılığında Satılsın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve floppy43 tarafından 6 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Galaxy Gates Para Karşılığında Satılsın

1. Evet

64,3%
  2. Hayır

35,7%
  1. floppy43

floppy43 User

Arkadaşlar sizlere yeni bir teklifim olucak umarım Sayın Yöneticilerde bu fikrimi destekler ve hayata geçirirler Fikrim şu Ödeme Sepeti Kısmında 5,30 TL Karşılığında nasıl ki 1 hafta boyunca Avantaj Kutularından ne alırsak 2 Kat Alıyorsak yani Galaxy Gates enerjisi 2 kat alıcağımız anlamına geliyor oysa ki ben bu sorunu 1 hafta boyunca değilde Tek seferde ortadan kaldırmak istiyorum bunun için ödeme sepeti kısmından 10 TL Karşılığında 5000 Galaxy Gates Alabilme gibi bir seçenek olsun Umarım Sayın Yönetciler fikrimi hayata geçirirler herkesin desteğini bekliyorum

2. lllecelll

lllecelll User

hayatta yapmazlar bunu çünkü gglerle kapı yaptığın için uri gelecek darkorbit o kadar fiyata urileri nasıl satacak :):rolleyes:

3. JudgeTC

JudgeTC User

Kardeşim zaten fullenenlerin çoğu para ile fulleniyor herşeyi paraya mı çevirsinler.

4. floppy43

floppy43 User

herşeyi değil belirli şeylerin fikirlerin paraya çevrilmesi daha mantıklı

sunduğum fikir daha mantıklı yada 10 TL Karşılğında 5000 Galaxy gates almak daha mantıklı bu sayede oyunda para kazanır bizde zevkini çıkarırız

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 May 2018
  5. Kebirifai

Kebirifai User

Keşke olsa kardeşim ama uridyum fiyatlarına bak.150k uridyum 134tl. 10 tl'ye ancak 50 gg verirler.

Son düzenlenen: 6 May 2018
    lllecelll bunu beğendi.
  6. fiyatını şu an hatırlamıyorum ama hafta da bir payment olarak geliyor sanırım ama senin teklifinden daha düşük miktar (600 adet olabilir) daha yüksek fiyat, gerçi alan olduğunu zannetmiyorum, palada bir kaç saatte kasarsın o miktarı.

7. floppy43

floppy43 User

hiç kimse palladiuma bile gitmiyor 1 veya 2 kişi ya var ya yok 15 tane palladium 1 gg yapıyor önceleri 1 tane pala 1 gg yapıyordu oyunu çok bozdular eski haline getirseler daha güzel olurdu

Keşke 55 TL Karşılığında 40.000 Galaxy gates alsak ödeme kısmına bu fikri yerleştirmeleri daha güzel olurdu hem oyuna zevk katar hem biz oyuncular için daha güzel olur

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 May 2018
  8. Ben şahsen kesinlikle katılmıyorum. Oyuna zaten para veren kral oluyor. Şu an paralı olan şeylerinde bazılarının kalkması gerekiyor hatta. Paralı oyun durumunda oyunun zevki kalmıyor oyuncu farkları görülemiyor.

31.05.2013 bunu beğendi.
  9. floppy43

floppy43 User

ben sizin gibi düşünmüyorum parası olan güçlenir parası olmayan ise normal şekilde kasılsın oyunun kuralı bu zaten oyunda bir çok şey paralıdır zaten parasız bir şekilde oynanırsa oyunun zevki kalmaz hem biz oyuncular oyundan zevk alırız hemde oyun para kazanır.

10. oben

oben User

zaten payment sunulan ee paketi mevcut..

11. floppy43

floppy43 User

ama az yetmiyor 50 TL Karşılığında veya 10 TL Karşılığında 6000 gg verse çok güzel olurdu

12. direkt kapıyı satın alalım :D

13. floppy43

floppy43 User

oda olur :D

14. lllecelll

lllecelll User

demek istediğimde buydu :cool:

Kebirifai bunu beğendi.
  15. 5000 bin gg 500 bin uri demek bide 10 tlye verecek yok artık :))

16. floppy43

floppy43 User

paymentte bulunan gg ne kadar acaba fiyatı ve ne kadar gg veriyor link atarmısın ?

17. Bu oyunun şu an bu kadar oyuncu kaybetmesi ve oynayan kitleninde büyük coğunluğunun kalitesiz oyunucular olması oyunun bu adil olmayan, parası olan güçlü olsun hiç kasılmasına gerek kalmasın ama parası olmayan günlerce kassın ama yine parası olana yetişemesin parası olan parasızı gördüğü yerde kessin mantığı yüzündendir. Bir örnek vermek gerekirse ben hercül için 1 hafta kasıp 2 kapı acıp belki birinden cıkartabiliyordum ama çok kişi var uridium satın alarak bir hafta sonunda hercüllerini tamamlayan. Sizce bu adil mi hak mı? Böyle olduğu zaman paralı olan sadece savaşmaya girer diğer adamda küser oyunu bırakır. Ne oyun kazanır ne oyuncu kazanır.

31.05.2013 bunu beğendi.
  18. floppy43

floppy43 User

Oyunun kuralı bu zaten paralı olmazsa oyunun anlamı kalmaz

19. Senin şu ana kadar oynadığın tek oyun bu sanırım :D bu kural değil. eğer böyle bir şey olursa para veren kral olur tarzı o zaman bunun bir oyun olmasının hiç bir anlamı kalmaz. Oyuncular yine oyuna para yatıracak ki oyun şirketi para kazanacak ama oyuncular oyuna para yatırmak zorunda kalmamalı. Oyunu sevdikleri ve istedikleri için para yatırmalı ve yatırdıkları para oyun içi oyuncu farkı yaratmamalı bu her oyun için geçerli. Para yatıran oyuncu para yatırmayan/yatıramayan oyuncudan daha üstün olursa iki tarafta oyundan zevk alamaz.

31.05.2013 bunu beğendi.
  20. floppy43

floppy43 User

Oyunun Kuralı bu zaten bir çok şey zaten paralı oyun para kazanmak istiyorsa bunları da oyuna eklemeli ki bizde para yatıralım bu sayede daha güçlü ve şiddetli çatışmalar oyunda olur oyuna zevk katar parası olmayanlar ise normal şekilde kasılsın oyun bu yenilikleri getirirse aldığı paranın haddi hesabı çok yüksek olur.

Sayfayı Paylaş