Galaxy Gates Yavaş Basamıyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 5 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ne zaman giderilcek bu sorun her hafta aynı normal gg kuponu ile basarkene hızlı basıyor uri ile basarkene çok kasıyor raporlamaktan öte gidilsin artık yoksa oyuncular terketmeye başlacak oyunu böyle giderse benden sölemesi yalnız kalcanız gibime geliyo

teknik ekip ile modlar vs atarsınız artık oyunda yalnız kalınca

üşenmeden ard arda mesaj yazıyorum duyun artık sesimimi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Haziran 2021
  2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yaşadığınız sorunu videolu olarak gönderirseniz bize gerekli incelemeleri sağlayabiliriz.

Mesajlarınız birleştirilmiştir.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 6 Haziran 2021
    kaptan34 ve .Mephistos. bunu beğendi.
  3. Bu hata yüzünden aylardır kapı yapmıyorum, lanet okumaktan başka birşey gelmiyor içimden :)
    Forumda 1 milyon kere dile getirdim tüm modlar supportta bildirin diyor ortada 1000 kişinin dile getirdiği bir hata varsa, onu supporta bildirmemiz abes kaçıyor

Genel herkesi biktıran forumda yüzlerce kez konusu açılan konuyu support, yazılım ekibi bilmiyorsa bu bizim suçumuz değil
    Ben şubattan beri bu sorun yüzünden kapı yapmıyorum şubat, mart, nisan, mayis, haziran,

5 ay geçmiş 5 ayda düzelmiyorsa hiç düzelmesin.

İnsanlara premium indirim paketi aldırmanın manası yok zaten uridium ile kapı basılmıyor

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  4. titans___

titans___ User

Bu hafta sonu olan bir sorun geçen chat de CA soruyor yeni güncellemeden memnunmusunuz malesef 3ünü tür yazılımlar deniyor heralde hani reklam yapmıyım da aşıyorlar oyun donuyor kasyor patlıyoruz hadi kapı yapalım diyoruz GG basmıyor problemler devam ediyor bu GALAXY kod ayın 6 sı son yani ayın 6 sı da dahil değil mi hani oyun dona dona gidiyor kızıyorum oyunu kapatıyorum oynanmayan bir oyunla neden uğraşalım desem modlar uslubuma kızmaz umarım arada böyle konuşmayın diye kızıyorlar da nasıl anlatmalı bunu ha sizlik bir problem değil ki oyunu yapanlar al para harcasan GG basamadıkdan sonra neden paramı çöpe atayım bu da ağır oldu diyceksiniz de ne diyim açıkcası güçlendirici alırdım bu onu da almıyorum Vip ile kami atamasınlar diye cubide protegitler daha uzağa gidiyor Vip de bir faydası olmalı aldı mı kapı da kami attımmı zaten donup çok patladığım da oluyor kaldırın bu kadar problem olucaksa kimse de kullanmıyor kapılar da kullanan varsa bilemem.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. Galaxy kodunun bende 6 tısına kadar sanıyordum bugun denedim kod kullanılmıştır yazısı çıktı, kullansam zaten vip olurdum, sanırım kod işlevini yitirdi, oyunda hiçbir keyif almadığım için kodlarını başlarına çalsınlar..

6. titans___

titans___ User

harbi den mi bende indirim var diyordum neden bir açıklama da görmedim

7. uri basa basa kapının parçalarını tamamlayim dedim 30 dk sürdü 10 lu basıyorum 10 saniye bekliyo donuyo

8. jessejames

jessejames User

Modum bu nasil olucak iki konu acilmis hic bir care yok mu?
    3. parti yazilimsa sorun server resetinden sonra mi basalim uriyi kapiya? Saat kacta geliyordu reset.
    Kapi nasil acilcak her sefer donarsa enerji...

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Support'a bildirmenizi istememizin sebebi, teknik olarak gemilerinizin incelenmesi ve genel sorun için açılan biletleri göndermektir. Buradan yazılanlara res'en raporlama yapmıyoruz bu konuda. Bizler Takım olarak raporlamakla mükellefiz bunun çözümü ne yazık ki yazılım ekibine kalıyor.

Aldığınız premium etc. paketleri sizin lehinize bulunmaktadır. Bu avantajlar için daha fazlasına buradan bakabilirsiniz.

Verilen kod için 6'sı son gündü. O gün dahil olduğunda genelde 23.59 olarak belirtiliyor.

Konunuz daha önceki açılan konularla birleştirilmiştir. Gereken raporlamaları yaptık ama yaşadığınız sorunları video kayıtlarıyla birlikte gün/saat belirterek supporta iletebilirsiniz de :)

İyi Forumlar.

kaptan34 bunu beğendi.
  10. [rüya]

[rüya] User

Bugün git yarın gel demenin başka yolu bu genel 1 sorundur rapor edilmelidir kişisel video çekmenin zaman kaybından başka karı olmaz..velevki olmazda oldu diyelim tüm oyuncular çekti gönderdi tüm gönderilen videolarımı izleyeceksiniz yok izleyecek film kalmadı canları sıkılıyor diyorsanız tamam ama bu genel bir sorun ve sizin tarafınızdan rapor edilmeli ister edin ister etmeyin zaten film kopmuş bu saatten sonra fark etmez.
    siz becerememişsiniz kod hala geçerli.
    sıkıntı yok kullanmadıysanız kod kullanılabiliyor ama kapı açabilirmisin orası muamma.

titans___ bunu beğendi.
  11. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Genel bir sorun olduğunun farkındayız ve bunu raporlama yapıyoruz. Yaşadığınız sorunu video olarak istiyorsak bunun takdiri ne yazık ki sizlere kalmıyor. Gereken incelemeleri ve uygulamaları sağlıyoruz.

İyi Forumlar.

12. [rüya]

[rüya] User

Anlaşılmamak değil sıkıntım ..

13. modum siz ciddimisiniz? gülmek istiyorum :D :D :D oyuna girin ve deneyin videoya falan gerek yok haha

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Haziran 2021
    [rüya] bunu beğendi.
  14. titans___

titans___ User

Kod bende sorunsuz çalıştı da bu Ön belleği temizle falan yapsaydın ben Vip falan aldım diğer ödülleri

15. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu yaşanan sorunların merkeze raporlanmasında ticket atan oyuncularımızdan video ihtiyacımız da olabiliyor. :)

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 7 Haziran 2021
  16. Oynamıyorum ki zaten uğraşmadım, otomatikler yüzünden ben oyuna giremiyorum, telafi için indirim veriyorlar herkese indirimi kullanım desem kapı yapamıyorum yine otolar yüzünden, oyun otomatiklere çalışıyor, bu oyunun oynanabilir bir tarafı kalmadı..

titans___ bunu beğendi.
  17. Mineral

Mineral User

Lūtfen sakin olunuz en kisa zamanda sorun kalmayacak herkes elon musk olacak.

18. Ne saçmalıyorsun, her yerde sen ve saçma mesajların,
    Yaş kaç? Küçükse pek ciddiye almam ama yaşin büyük olduğu taktirde her konuya böyle saçma sapan mesajlar veriyorsan, işde orası sıkıntı senin için

19. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu içeriği amacı dışına çıktığı için kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.