Galaxy Gates

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♠¯ŘλŹΘЯ™¯♣¯911™¯AFD™ tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar gg'de kapı parçası çıksın die basarken darbe puanı parçlardan daha fazla çıkıodu bnde olasılıklara bir bakım dedim bu kapı % 1 mi die megerse %13 müş ama darbe puanı %4 olmasına ragmen kapı parçalarından daha fazla çıkıo [​IMG][​IMG]

2. Merhaba ,

Bu oranlar kaçlı bastığınıza göre farklı hesaplamalara geçiyor olabilir. Yani 1'li basmakla %5'li basmak yada 10'lu basmak aynı % oranına denk gelmiyor olabilir. Yada 100'lü bastığınızdaki % oranı daha farklı olabilir.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

3. takemyhard

takemyhard User

her bastığımızda yüzde hesabı değişiyormu?

4. Merhaba ,

Kaç'lı olduğunda göre değişiyordur haliyle yani 1'li ile 5'li aynı olmayacaktır.

- 1
    - 5
    - 10
    - 100

toplam 4 tür seçenek var. Hepsinde % oranı değişiyordur. Ayrıca çıkmış olan parça durumuna göre de değişir. Yani 120 parçalık bir kapı 118/120 diyelim. Son parçalar daha önceden çıkan parçalar nedeniyle % oranını etkileyecektir.

İyi forumlar.

5. takemyhard

takemyhard User

ben 100lü basıyorum. ama yüzdelere her basışımda bakmak aklıma gelmemişti hiço_O. eğer her basışımda değişiyorsa bugüne kadar boşuna harcamışız ggleri:(

6. Merhaba ,

Bu resimdeki oranlar değişmiyor fakat sizin bastığınız enerji sayısına ve buna bağlı olarak çıkacak içerik oranları değişir.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  7. bu yuzdeler bence dogru deyıl kapı acarken cıkan senomıt kapı parcasından yada kapı carpanından herzaman fazla bu bence buyuk sorun.

8. takemyhard

takemyhard User

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ben genelde kapılara basarken hiç bir zaman 100 lü ve 10 şu basmam her zaman 5 li basarım ve arada çıkan çarpanları her zaman değerlendiririm 2 çarpan bile çıksa kaçırmam direk 3 çarpan geldi hemen kullanırım ve bu güne kadar hiç bir kapıyı açarken zorlanmadım herkezin zorlandığı o zeta ve gama parçalarında bile takılmadan açtığım çok oldu ilk basmaya başladığımda baktım ilk 50 gg de kapı parçası çıkmıyor sayfayı yenilerim yine olmuyor yine yenilerim baktım 100-150 gg basmışım ve çıkmamış basmayı bırakır ve 1 saat bilemediniz 2 saat sonra tekrar denerim ve hiç zararını görmedim ve yüzdelere pek takılmadım ve hiç bakmam diyebilirim.

10. takemyhard

takemyhard User

kapı konusu açılmışken bir sorum olacak...arge veren kapımı var??

11. Nefes

Nefes User

Merhaba

Arge veren kapı yok maalesef keşke olsaydı bende sürekli açar onu yapardım ama dosya veren var dosyalar ile argenizin kalan sayısını düşürebilirsiniz zeta ve kappa arge dosyası veren kapılardır ama maalesef yeteri kadar değil.

12. takemyhard

takemyhard User

bugün okuduklarımı hep yanlış anlıyorum galiba:rolleyes:...kapılar konusunda geliştirme dosyası yazıyorya..ben onu arge sandım:confused:.kusura bakmayın...

13. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bir nevi arge dosyası biriktirdiğiniz zaman arge yapabiliyorsunuz yanlış anlaşılmalar olur o kadar.

14. bence şöyle yapmak daha mantıklı ilk olarak 10 lu basıyom ben sonra x5 çarpanı tutrunca sayfayı yeniliyorum sonra 1 kez daha basıyom xenomit çıkıyor sonra çarpana tıklıyom çıkıyor gg parçası ama keseni olmayuyor şans işi ancak 100 lü basmada bi kerende 10 tane çıkar 25 parçada 7 tane çıkarttım ben mesala 100 basmak saçma bence 5 veya 10 basın çarpan geldimi f5 sonra basın çıkma olasılığı bana göre çok fazla /FİYAKALI

15. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.