Galaxy Kapıları EIR vermemesi hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 3 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Bugün 5 kapı bitirdim hiç biri eır vermedi neden???

2. -İDALI-

-İDALI- User

12 den sonra vermeye başladı. haftasonları eir vermeyecek veya bugün bir oyun hatası oluştu.

3. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konu başlığınız tarafımca sormuş olduğunuz soruya göre düzenlenmiştir. Oyuncumuzun vermiş olduğu bilgiler için teşekkür ederim. Haftasonu Galaxy Kapılarının EIR vermeme gibi bir durumu vardı evet bu durum rapor edildi. Oyuncuların yapmış oldukları geri bildirimlere göre Pazar günü bittiği andan itibaren vermeye başladığı yönde. Bizzat kendim deneyip ekleme yapacağım.

İyi forumlar.

4. admin verdimi acaba ona göre kapı yapcam bilgi verirmisin

5. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Denemiş bulunmaktayız, kapılar EIR ödüllerini sorunsuz şekilde vermeye devam
    etmekte.

qqqq.png

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. eyvallah admin iyi akşamlar saol

Regulus bunu beğendi.
  7. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

konuyu kitleyebilirsiniz.

8. ŞahFD

ŞahFD User

Merhaba sorun şimdi vermesi, değil, pazar vermemesi, pazar günü sonuçta vermedi ve bir sürü insan mağdur oldu haala bir açıklanma yapılmadı,

Hayir forumlarda şu paylaşılsaydı eğer

''Pazar günleri yapılan kapılarda eir verilmeyecek!!''

Kimse bu kadar yazmaz konusunu açmazdı emin olabilirsiniz, ama hiçbir bilgilendirilme yapılmadan, bir şey paylaşılmadan, pazar günü yapılan kapıların verilmeyen eirlerini eğer DO ekibi(Genel merkeziniz olarak konuşuyorum)

Üstünü örtmeye çalışır, Ve bir açıklama yapmaz oyun devam ederse,

Ciddi anlamda bu oyunculara bir saygısızlıktır,

Başkada bir şey diyemiyorum.

9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Pazar günü kapılardan verilmeyen EİR'ler yakın zamanda çalıştırılacak bir Script ile hesaplara eklenecektir. Herhangi bir zarar yaşamayacaksınız.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Kasım 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.