GAMA KAPISI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve vurgun tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. vurgun

vurgun User

s.a sayın adinim bu gün gama kapısını yaparken 3 defa elektrik gitti bi defada oyun kastı ve gama kapısından elendim birazda oyun hatası wardı oyun yenilendi ve harita kasmaya başladı progetilerde kapıdan elendim lütfen 1 hakla kapıyı iade edin sonuçta o 1 hakkı oyun kastığı için verdim ilginize tşkler saygılarımla

2. ahab

ahab User

as biraz farklı şekilde başıma geldi 2 kere net gitti tek hakkım kaldı son anda bitirdim şansa net gitti gene ama hepsini patlatmışım şansa, kötü bi durum ne dense sıkıntı :)

3. buzmavi

buzmavi User

Kapılarda 3 hak her türlü sorun öngörülerek veriliyor size ve eğer son hakkınızda oyun kaynaklı bir sorundan ötürü patlaranız sistem 48 saat içinde otomatize geri vermektedir.Herşeye rağmen kapınızı riske etmek istemiyorsanız hak satın alma seçeneğininde olduğunu hatırlatmak isterim gerisi sizin kararınız.

Nefes ve atici bunu beğendi.
  4. atici

atici User

sacma sapan isler arkadasim adam oyun yuzunden hakkini hibe etmis oyun yuzunden bi hata olurda 48 saat surucinde hakki geri verilmezse ne olacak bu tarz hatalarin ya onune gecilsin yada aninda raporsuz crtsuz curtsut geri veri verilsin oyuncularin haklaarini gozetsinler diye de cm ler adminler olusturulmali biktim gereksiz olmelerden kasmalardan ve gereksiz chat banlarindan yeter ya oyun mju eziyet mi arkadasim

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

PC kasmaları ya da net donmaları oyun hatası değildir bundan dolayı yapabilecek bir durum yok. Ayrıca sistem hata sonucu giden kapıları otomatik tespit edip geri oyuncuya teslim ediyor. Bu konuda herhangi bir rapor falan talep edilmiyor. DO ekibinin tamamamı zaten hataların kullanıcıyı mağdur etmemesi için çabalanmaktadır.

İyi forumlar...

Nefes bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.