gama kapısında internet hatası yüzünden patladım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _kuasar_ tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _kuasar_

_kuasar_ User

2 gün bekledim ama haklarım verilmedi supporta yazdım ama geri dönüş olmadı güzelce kapıyı yaparken oyun komutlarımı algılamıyor donuyor ve patlıyorum şu anda hakkım yok kapı parçalarını zorla açmıştım.Lütfen bu konuda duyarlı olun sayın yetkililer haklarımı geri istiyorum.İyi forumlar

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Gönül isterki sizin bu tür problemlerinize birebir bakabilme olanağımız olsa maalesef biz forum üzerinden bir şey yapamıyoruz eğer oyun kaynaklı ise zaten 48 saat içerisinde size kapı ve kapılarınız geri veriliyor supporta yazdı iseniz lütfen cevabı bekleyiniz.

3. kartal2670

kartal2670 User

merhaba _kuasar_ ,

anladığım kadarıyla oyun hatası olmayan bir sebepten dolayı kapın patlamış , yani internet gitmesi , bağlantı kopması vs.. gibi oyun dışı sebeplerden kaynaklanan hatalardan birisi olmuş , bu durumlarda sistem kapını geri vermez tabiki konuyu supporta iletmelisin ama kapın geri gelmezse kızmamalısın , bu tür istenmeyen durumlarla karşılaşıldığı zaman oyuncuların kapıları hemen patlamasın yok olmasın diye bizlere her kapı için üç hak vermişler hatta onlarda bittiyse ilave hayat alma imkanımız bile var, hangi sebepten olursa olsun tek hakkın kaldığında kapıya kesinlikle girmemelisin eğer ilave hayat alacak uri o an hesabında yoksa biriktirip hayat alıp sonra girmelisin dostum...

kolay gelsin iyi oyunlar....

Nefes bunu beğendi.
  4. Merhaba ,

Forumda bizlerin yapabileceği birşey yok maalesef. Eğer oyundan kaynaklı nedenlerden dolayı son hakkınız yanarsa ve kapı iptal olursa sistem tarafından en geç 48 saat içinde iade edilir.

Eğer kullanıcı kaynaklı ( İnternet , Bilgisayar , Tarayıcı , Elektrik Kesintisi v.b. ) nedenlerden dolayı olursa yapılabilecek birşey yok maalesef.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.