Gamma Kristallon konfisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●ỢqขžђสИ●ЯΣΪگ tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlr tallonlarda 2 kere patladım 1 hakkım kaldı napcam bilmiyorum bir konfi sölermisiniz

Aıges

12ARGE

34LF3--2LF4

16BO2--8İRİS

P.E.T8LWL KAMİKAZE 3 +VIP VAR ACIL KONFİ

2. Ben Genelde Şöyle Yapiorm Ama Bende Goli var 15 Jeneretörün 6si Hiz 9u Kalkan Droitler Full Lf3 - Konfi İki ise Gemi Full Hız Droitler Full Kalkan Bende Böyle Kullaniorm Ama Ben Goliyim Ve KArdeşim Olay Konfiye Bakmaz Kapilarda Önemli Olan Taktiktir İstersen İnternetten Biraz Kapi Yapilişi İzle

3. Merhaba ,

Ben genelde

1. Konfigürasyon :

Gemi : 10 Lazer + 5 hız + 10 kalkan / droitler 2 LF-4 + full LF-3

2. Konfigürasyon :

Gemi : 10 Lazer + 15 hız / droitler full kalkan

1. konfide geri geri kaçarak ve hasar almadan yada en az hasar ile birini seçip sıka sıka haritada geri geri yada geri geri dönerek yapıyorum. Köşeye gidenlerin peşine gitmeyin.

Ayrıca tavsiye olarak 10.000 uridium karşılığında 1 hak daha satın alın.

İyi forumlar.

4. kartal2670

kartal2670 User

merhaba oğuzhan ,

diğer arkadaşa olduğu gibi sanada tavsiyem kapıyı kaybetmek istemiyorsan yeni bir can almadan kapıya tekrar girme , yaratıklara gelirsek hemen hemen hepimizin konfi ayarları üç aşağı beş yukarı aynı sayılır bu arada bende goli kullanıyorum ve goliye göre konuşuyorum , yaratıkları haritanın ortasına toplayıp dönerek kesmelisin tüm yaratıkların bir menzili var ve köşelere kaçarken bu menzile girmeden yaratığı takip edebilir ve hiç hasar almadan kesmeye devam edebilirsin , kaçan yaratıkla arkadan gelenlerin arasına hiç bir zaman girmemelisin arkadan gelenler seni takip edeceği için kaçan yaratığı açıktan takip ederek kesmeye devam etmelisin , progetitlere geldiğinde köşeden köşeye çapraz uçarak kesmeyi dene ,progetitler hemen arkanda olacaklar sırayla işaretleyip vurmaya devam et köşelere gidenlerin arkasından gitme en son köşeleri temizle sorunsuz onlarıda kesersin , bunun gibi ufak tefek ayrıntılara dikkat edersen kapını çok rahatlıkla bitirirsin ....

kolay gelsin iyi oyunlar.....

5. 1 can al bn gama talonlara geldim. daha girmedim sepromsuz girme bnce çok uzun sürer gibime geliyor. bnm gemi goli. 40k x4 üm 100k seprom besleyip girecem kami3 te var kami3 ata ata kesmeyi düşünüyorum. sende öyle yap
    konfi 1 gemi silah 10kalkan 5 hız/ dirolar silah
    konfi 2 gemi hız dirolar kalkan kaçış konfisi

Son düzenlenen: 14 Ocak 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.