Bug / Oyun hatasi Gamma protegit sayısı

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Dark9878 tarafından 9 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dark9878

Dark9878 User

protegit ler için ilk başta vega ile girdim ve kenarlara kaçan protegit leri temizlerken acelecilik yapıp kendimi patlattırmıştım ve ondan sonra venom a geçip tekrar girdiğimde 30 tane değilde daha az geldiğini gördüm yaklaşık 10 tane falandı bu bug mu bu arada 10 tane protegit i kestiğimden sonra kapı bitti diğerleri gelmedi

2. ateistkeci

ateistkeci User

NPC'leri kestiğini saymış olabilir kapı yani sen 20 tane Protegit kesmiş sonra patlamışsındır ve sadece kalan 10 Protegit gelmiştir emin değlim :p

3. Ne güzel bir bug :D

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Böyle bir sorunla karşılaşmanız pek olası görünmüyor. Muhtemelen @ateistkeci üyemizin dediği olay olmuş zira kesilen yaratıklar tekrardan doğmuyor :) Dilerseniz Support ekibimizle buradan iletişime geçebilirsiniz. Sormak istediğiniz başka bir soru yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim

5. Dark9878

Dark9878 User

iyikide doğmamışlar o kapı için sabahtan beri uğraşıyordum bitirmek için gamma çok sağlam kapıymış giriş seviyesi biri için kilitleyebilirsiniz bu arada sorcağım başka birşey yok

Luminous bunu beğendi.
  6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Kamikaze 3 modülü ile rahatlıkla gamma kapısı protegitlerini patlatabilirsiniz :) Konuyu talebiniz üzere kilitliyorum.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.