Gamma ve Zeta için taktik istiyorum.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 0(-_-)0[ons]0(-_-)0 tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 2 hangar goli-sperhead.
    13 arge
    ful lf3
    ful b02 kalkan
    full hız
    8 iris
    pet 8 lwl kami2 hammde 3 (radar 2, 2 adet)
    vip yok
    2 alpha yaptım. 1 beta kapım patladı son bölümde son5 protegitte.
    gamma açık 80 saimonlardayım. saimonlardan korkum yok diger npclerden korkuyorum onlar için taktik verin.
    Ve ilk zetamı yakında açacam az kaldı. zeta için de taktik istiyorum.
    50k x2 15k x3 x4 yok sab 15k

2. Merhaba ,

Goliath ile gireceksiniz sanırım.

1. konfigürasyon :
    Gemi : Full lazer + 5 hız ( 7900 ) + 10 kalkan / Droid'ler Full lazer ( Vuruş konfisi )

2. konfigürasyon :
    Gemi : Full lazer + full hız ( 7900 ) / Droid'ler Full kalkan ( kaçış konfisi )

Biraz da size kalmış. El alışkanlığı ile protegit'lere kadar gelirsiniz.

Seprom besleme yapabilirseniz yapın. Hız jeneratörlerini promerium ve kalkan'ları seprom ile besleyin. Zorlandığınız npc'lerde x2-x3 varsa kullanın ara ara.

Protegit'lere geçmeden yani 16 adet Kristalon bölümünü geçince x-1 haritanıza geçin.

1. konfigürasyon :
    Gemi : Full lazer + 12 hız ( 7900 ) + 3 kalkan / Droid'ler Full lazer ( Vuruş konfisi )

2. konfigürasyon :

-----------------------------------

Genel olarak Zeta içinde :

1. konfigürasyon :
    Gemi : Full lazer + 5 hız ( 7900 ) + 10 kalkan / Droid'ler Full lazer ( Vuruş konfisi )

2. konfigürasyon :

Önerebilirim.

İyi forumlar.

0(-_-)0[ons]0(-_-)0 bunu beğendi.
  3. evet modum iki kapıya da goli ile girecem çok sagolun. gamma korkum talin sibelonit talon ve protegit. kaça kaça mı keseyim napayım ilk alpha yaptıgımda o 80 talini 1.5 satte kesmiştim. 2. alpha yaptıgımda kami2 ile 5 dakkada bitti :)

4. Merhaba ,

Kaçarak hasar almadan yada az hasar ile mini haritadan işaretleyerek haritada dolaşın. Köşelere gidenleri bırakın peşine giderseniz sıkışırsınız. Vip olmayınca çok gerekmedikçe kamikaze kullanmayın derim.

İyi forumlar.

0(-_-)0[ons]0(-_-)0 bunu beğendi.
  5. arkadaşlar yokmu başka cevabı olan?
    küçük krisler için taktik verin ordayım

Son düzenlenen: 30 Aralık 2013
  6. Valla ben de gamma protegitlerde takıldım kaldım kaça kaça yapmaya felan çalışıyorum ama tıklayıncaya kadar canı götüryorlar

7. ben talinde kaldım beta yapma full o iris geliştir biraz yada ageis al

8. gamma talonlarda net kesintisi yüzünden kapı gitti. beta protegitleri kami atarak yaptım hiç lazer sıkmadan yaptım.en karlı sistem :)

9. -onur5000-

-onur5000- User

Gammada en çok uğraştıracak ve zamanını alacak bölüm kristallon 1.200.000dp 900.000 kalkan yani boss lokumdan 100k artı kalkanı olan tallonlar :) benim sana tavsiyem tallonların kalkanını x1le bitir sonra yavaştan x2 at tallonlara kami atacam diye uğraşma sakın :) protegitlerde kıyamet modumum verdiği taktiği uyguluyabilirsin sibelonitlerde ve kristallinlerde kami şart aksi taktirde çok uzun sürer.

Keyifli Forumlar...

10. gamma kristalonlara sakin kami atmayı deneme güm diye gidersin söyliyim

11. Kami atmayı biliyosa ki sanırım biliyor bırak patlamayı gamma talonları max 45dk da yapar ben iki sistemi de demedim bi gammayı lazerle yaptim ki x1 güçlendirici olmadan spectrumla 5-6k civarı vuruyorum arada 30k x2 sıkmama rağmen talonlar 2saatten fazla sürdü ama kamiyle 45dk da çıktım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.