Gamma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Person1424 tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Person1424

Person1424 User

Merhaba arkadaşlar oyunda bir hata yaptım ve bot kullandım ve cezası gerçekten ağır oldu bp ekibinin kararı gayet yerindeydi oyuna bir süre ara verdim ve simdi yeni görevler vb etkinlikler sebebiyle içimdeki darkorbit aşkı tekrar arttı ve geri döndüm şuanda gemide 7 arge var palladyum toplayarak gamma kapısını açtım gemim aegis ve goliath full lf3 full bo2 3 tane lf4 var yani gerekli şeylerin hepsi var size sormak istediğim bu ekipmanlarla gammayı tamamlayabilirmiyim? bayadır oyunda olmadığım için el yatkınlığımı kaybetmiş durumdayım neler önerirsiniz önce alfa açmaya çalışıp onumu yapmalıyım ? gamma kapısını daha yerleştirmedim duruma göre alfa kapısı için çarpan olarak tutuyorum teşekkürler iyi oyunlar. Bu arada droit durumum 8 iris 3havoc 1 hercules

2. Merhaba ,

Gama kapısındaki yaratıkların darbesi,kalkan ve vuruş güçleri normalin 3 katıdır.Uzaylıların çöpleri de 3 katıdır. Yaratıklardan elde edeceğinz TP, ŞP ve uridium da 3 katıdır.
    Sırasıyla gelen yaratıklar:
    • 40 adet Streuner
    • 40 adet Lordakia
    • 40 adet Mordon
    • 80 adet Saimon
    • 20 adet Devolarium
    • 80 adet Kristalin
    • 20 adet Sibelon
    • 80 adet Sibelonit
    • 16 adet Kristalon
    • 30 adet Protegit
    Tahminen Kristallin'lere kadar pek sıkıntı yaşamazsınız. Fakat Kristallin'ler geldiğinde illa bir yerden sonra hepsi gelir. Bu kasma v.b şeylere neden olabilir. Risk almak istemem derseniz bence dursun başka kapılara yönelin. İlerde arge'yi de toparladığınızda yaparsınız.

İy iforumlar.

3. Her gemi her kapıyı yapabilir tek sorun süredir. Eğer güçsüzsen 10-15 saat sürse bile yapabilirsin. Gammaya gelince... Kapıların en zorudur ve yapması en iğrenç olan kapıdır. Kristaliin ve sibelonitlere kadar sıkıntı olmaz ama kristallinşerde ful kalkan dul hız konfi dizip kamikaze atarak kesmelisin. Bir de kristallonlar var ve gerçekten cubikon gibiler. Onları kesmenin en kısa yolu full hız ful lazer konfi dizip güveyle mesafeyi iyi ayarlayıp vurmaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.