gamma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯gαмє-☼-σνєя¯¯»TR tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yaa ben 1500 enerji iğle alpha beta ve gamma açmaya çalıştım alphanın 7 betanın 15 gammanın 6 parçası vardı basmadan önce 1500 gg ye alpha ve betayı açtım gamma 1 kaldı 1 parça çıksın diye alpha betayıda açmadım belki çarpandan çıkar diye bir taktiği felan yokmu yaa 1500 ur haricinde 1 gündür gelen uriyide gammaya harcıyorum çıkmıyor

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Şansınıza Bağlı Bir Durum Fakat Çarpan Çıktıktan Sonra Tek Tek Basmanızı Tavsiye Edebilirim.

İyi Forumlar...

3. modum işde çarpan yüzünden diğer kapıları inşa etmedim şuan hep tek basıyorum ama tıss

4. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Malesef Yapıcak Birşey Yok Denemeye Devam Etmelisiniz.

İyi Forumlar...

5. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kardeş sana tecrübelerimden şunu söyleye bilirim 3 alfa bitirmeden gama acılmaz 2 alfa bitirmeden beta açılmaz...Diyecegim her zaman açtıgın kapıları yap sonra urini kapıya bas...

6. Merhaba ,

Herkes çok farklı şekillerde ve farklı enerjilere kapıları açıyor yani net birşey söylemek zor. Özellikle son parçalara doğru daha zorlaşıyor.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.