Ganimet anahtarı ve Dro-02 kullanımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -uA|bhdR* tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Merhabalar,

İki ayrı konu açmak istemediğimden merak ettiklerimi bir konuda toplamak istedim. Öncelikle yeşil ganimet anahtarı ile lf4'ün daha fazla çıkma şansı olan harita veya haritalar var mıdır? İkinci sorum ise Dro-02 diroid tamir cpu nasıl kullanılır, iris ya da flax diroid ayrımı var mıdır?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Cok cikan bir harita yok yanliz pwp haritalarinda toplamaniz daha yararli olacaktir ben bu gune kadar enfazla pwp haritalarinda buldum ve bulani duydum.

2.sorunuz ise dro-02 takacaginiz zaman takmadan once butun diroit lerinizi tamir etmelisiniz ama bir tane bile atlamadan hepsi tamir edilmeli,tamir ettikten sonra her 2 konfinizede takmalisinizki %98 oldugunda otomatikmen devreye girip tamir edebilsin.

3. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Yalnız aklımda değil tamamen tamirli mi oldukları takıldığında o zaman bekleyeyim 98 olduğunda olmazsa hepsini tamir edip yeniden takayım teşekkürler.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakin %98 olmasini beklemeyin simdi hepsini tamir edin ve cpu yu her 2 konfinizede yerlestirin ama dedigim gibi hepsini tamir edin birini bile atlar tamir etmezseniz calismayacaktir.

5. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Peki teşekkürler gerekli cevabı aldım konuyu kapatabilirsiniz.

6. Nefes

Nefes User

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Şubat 2014