Ganimet anahtarlarının % lik oranları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ULUBATLI-27 tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sistemin ay içerisinde birkaç defa kaçırılmayacak büyük fırsat diye oyuna sürdüğü ganimet anahtarlarından çıkan malzemelerde bir çoğumuz hüsrana uğramışızdır 2,3,4 katı şans diye bizlere sunulan katların ne olduğunu hiç kimse söylemiyor neyin katı milyonun birimi, binin birimi yüzün birimi sistem yöneticileri bunu açıkça yazsınlar toplamış olduğumuz ganimet anahtarlarından çıkan malzemelerin yüzdelerini açık şekilde tıpkı galaksi kapılarında olduğu gibi yazsınlar derim bu konu ile ilgili olarak tüm oyuncu arkadaşlardan destek bekliyorum saygılar

2. Merhaba ,

Sanırım fikir konusu olarak açtınız konuyu. Konu daha uygun olduğunu düşündüğüm bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

3. Merhaba ,

Anket eklenmemiş fakat şu anda konuyu doğru bölüme taşıdım. Konuyu düzenleyip alt kısımda anket ekle kısmından ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. DuoTırs

DuoTırs User

Ya kaç kez lf4 2 kat şans etkinliğinde kutu açtım hep cephane çıktı . Bırak lf4ü bıgüne kadar en güzel şeyler 1 lf3 1 bo2 2 klan modülü 4 apis açıtığım kutunun haddi hesabı yok . Fikrin gerçekleştirilmeli bence .

5. İhtimalleri görmemizin hakkımız olduğunu düşünüyorum çünkü milyonlarca uridium harcadım 13 lf4 bulana kadar hep de 2 kat şans günlerinde. Oyun iyice şans işine döndü hiç olmazsa bilelim +1.

6. aynen arkadaşlar cephaneden başka bi şey çıkmıyor

7. %0.0001 oranla lf4 çıkıyor diye biliyorum sonra bir haritada 5 kutu wardır 5 kutudan sadece 1i iyidir

8. Sennar23

Sennar23 User

olsun bence

9. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar fikirlerimiz belirtirken hakaret içermesin mesajlarınız.Sayın ®™«•Y•A•K•U•P•33»™®

uyarım sizeydi.

10. evet gerçekten hakkımız diye düşünüyorum ihtimalleri bilmek +1

11. bencede

12. BonusRasta

BonusRasta User

bende de savaş istasyonu şeyleri çıkıyor hep, şans ama neye göre şans anlamıyorum

13. 2 kat gününde ihtimal %000.0000000000001 diye biliyorum normalide siz düşünün ihtimali ögrensek ne degişir arkadas mılyonlarca uri harcadım demiş ihtimali bilse nolurkı sonucta şansına ne cıkarsa, dün 200 tane sarı kutu actım 9 tane zeus parcası cıktı hadi buna ıyı dıyelım ama 1 tane lf4 cıkmazmı

14. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar bu oranlar bizlerle paylaşılan bir durum değil.Oyun kurucuların bilecekleri bir oran.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.