Bug / Oyun hatasi Gateway hatası yeter!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SON..SOVALYE™ tarafından 21 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. genellikle selam vererek, iyi dileklerimle yazılarıma başlarım ancak bu sefer öyle yapmayacağım. Kaç gün kaç saat oldu hala şu hatayı çözebilmiş değilsiniz, bunca insan bu oyuna emek veriyor, zaman ve para harcıyor ama bize verilen değere bak. Yazıklar olsun sizin gibi ekibe vallahi yazıklar olsun. Şuan oyuna giriş yapabiliyoruz ama birazdan ne olacağı belirsiz...

Böyle hizmet vereceğinize kepengi indirmenizi tavsiye ederim zira müşteri hiç memnun değil...

pancar28 bunu beğendi.
  2. pancar28

pancar28 User

Evet. Bu zamanda her ay hatta yıllardır aynı sorun. Neden bir çözüm bulunmuyor? etkinlikleri yapamiyizruz ve şekilde zaman kaybı haksızlık. Etkinliklerin sürelerini uzatmanizi rica derim.

Birde lütfen üzerinde çalışılıyor, çözüldü. şu an gibi basit dönüşler yapmayın lütfen. Çözüm. ile gelin lütfen.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 May 2021
  3. foruma girip şikayet bile edemeyecek kadar çok hata varsa oyun neden açık YETEEEERRR 502,503,504 hataları yeter yeter yeteeerr

4. HAZELNUT

HAZELNUT User

Ahahaha oyunu bırakalı 1 yıl oldu hala sorunlar mevcut bir bakim dedim gerçekten kötü durumdalar.

Herkese iyi oyunlar.
    Oyunada güle güle :)

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

@SON..SOVALYE™ pek yabancı gelmedi bana ama emin olamadım. :)

Bu arada şahsen benim için Gateway vs hataları pek önemli değil uzun zamandır. :) Çünkü giriş yapabilirsem skylab'a girip sevkiyatla ilgilenip çıkıyorum. Giremezsem de "Ammmaaaannnnnn yaaaa boşşşverrrr gitttssiiiinnnn" diyorum. :D :)

Tabi ki oyunu otomatik veya manuel oynayanlar için sıkıntı oluyordur. :) :D

6. bu forumda yıllarımızı harcadık adminim yabancı gelmemem normaldir. Oyundan öyle bir soğuttular ki giriş yaptığımda gemiyi sürmekten başka birşey yapmak istemiyorum. :D :D

7. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Varolan hatalar için üzgünüz. Teknik ekiplerimiz en kısa zamanda duruma müdahale etmiştir. Tekrar yaşanmaması umudu ile.

İyi Forumlar.

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Arada benim konuma uğra :) bu konuyu dağıtmayalım. :D :)

Ben uzun zamandır 8-9 senedir genel olarak skylaba bakıp çıkıyorum. :D :)

9. aynı durumdayız :D ne demek efeim arayı açmamak gerek :D

konu kilitlenebilir.
    iyi forumlar...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 May 2021
  10. Merhaba,

Flood oluşturacak mesajlardan kaçının, eklemek istediğiniz şeyleri mesajınıza düzenle seçeneğini seçerek ekleyiniz.

Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.