Ge1 Banlama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve carizma5334 tarafından 20 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Ge1 de bazı oyuncuların gemileri 98 hatası alarak oyuna giriş sağlayamıyor bununla alakalı bir açıklama yapılacak mı ?
   
 2. wiladew

  wiladew User

  darkorbit sosyal medya hesabından şöyle bir açıklama yayınlamış.

  Today we are executing a first ban wave against players that use the „Train Bot“. The banning period is only a short one but nevertheless, everyone should take this warning seriously! This measure is meant as a „friendly warning“ so that all players that have been identified as train bot users know that we are detecting them and if they continue using this bot, they will risk to lose their accounts! Please check your language forums for more information.
  Your DarkOrbit Team

  yani kısaca trren yapan kullanıcılara kısa süreli bannlama gelmiş devam ederlerse hesap kapanmaya kadar bu iş gider demişler.
  Böyle bir durum olmuş olabilir
   
 3. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Duyuru yayınlanacaktır. Takip ediniz!

  Türkiye Takımı!
   
  GodzillaBG bunu beğendi.
 4. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Duyuruyu okudum da 5-10 dakika önce 3-4 server'da x-1 haritasında yine otomatiğe bağlamış aynı şeyleri yapan bir çok hesap gördüm. Sanırım bunlar sisteme yakalanmadı. :) Aynı şekilde daire çizen mi aynı yerden aynı yere sağdan sola soldan sağa gidenler mi dersin :) :D Bir kere sağlam bir darbe vurup hepsini sınırsız bir şekilde tamamen kapatıp sistemden , veri tabanlarından vs silmeleri lazım ki oyun düzene girsin. Yoksa bu şekilde yaparak çözemezler. İletirseniz merkez'e belki işe yarar. :)
   
 5. GodzillaBG

  GodzillaBG User

  İşte şimdi oyuncular dinlenmeye başlandı. Merkez ekipten harika bir hamle!
   
 6. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Gördüğünüz kullanıcıları ihbar edebilirsiniz.

  Aksi durumda somut kanıt olmadan sadece gördüm denilmesi ile ilgili bir çalışma yapmamaktayız ve gerçekliğini sorgulayamamaktayız.

  Türkiye Takımı!
   
 7. smoonrise

  smoonrise User

  Son 6-7 yıldır bot ceza yok , ortalama 3-4 yıldır belki biraz daha zamandır otomatik işaretleme - kamufle görme - x4Rsb karıştırmaya ceza yok aynı şekilde 2-3 yıl oldu belki daha fazla yapışık 8lilere ceza yok .

  Şimdi bir adım olarak yapışık 8lilere ceza verilmiş sınırlı sayıda sanırım etkinlik kapısında 8 kişi yapışık gezen hala mevcut ! ceza miktarı nedir bilmiyorum ama ilk sefer deyip az tutuldu ise büyük hata 1 ay az verilmemesi uygun olurdur , geçenlerde birisi yapışık 8liler için bizim aynı IP den giriş yapıyorlar cezayı o şekilde alsınlar dediğimiz konuya yazmıştı bunlar farklı bir pcden yada server üzerinden yapıyorlar bu iş diye , eğer bu şekilde oldu ise araştırma sanırım pek etkili olmayacaktır yada kurtulan çok olacaktır bundan ama 6-7 yıldan sonra tavır alması biraz umut verici diyecem onuda demek hiç içimden gelmiyor malum bug cezaları hala forumda nasıl adalet sağladıkları ne kadar etik haraket ettikleri ortada Hayırlısı diyelim izleyelim neler yapacaklar diye ...
   
 8. 44avcı44

  44avcı44 User

  Banlama sadece GE1 serveri ilemi sınırlı kalacak yoksa diğer serverlere ban dalgası gelecek mi ?
   
 9. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Bu cümleye istinaden güncel kanıt olarak resim ve ihbar istiyoruz.

  Türkiye Takımı!
   
 10. 44avcı44

  44avcı44 User

  Ge1 serveri hariç banlanan yok ge1 e geçme vakti geldi diğer serverlerin bi önemi yok bu oyun için sanırım
   
 11. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş