GE7 Sunucusu GK Çift Ödül ve LF-4 Günü

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve KilikYalı01 tarafından 24 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Global 7 serverine oynuyorum. Anasayfada çifte ödül yazmasına rağmen kapılar çifte ödül vermiyor.

2. Global avrupa 7 de böyle bir sorun var gidip şeref tp %50 aldım ama hepsi araya gitti
    çünkü etkinlik yok teşekkürler ve bu sorunun olduğu tek server bizimkisi

3. Gürpınar

Gürpınar User

Takvime göre bugün çifte ödül günü olması gerekiyor fakat kapılardan tek ödül alıyoruz. Diğer serverlerde böyle bi sorun var mı bilemiyorum ama global avrupa 7 serverinde gece 2den beri tek ödül veriyor.
    Bonus: Diğer kullanıcılardan da duyduğum için ekliyorum; özellikle BL haritalarından olmak üzere portaldan atlamak çok uzun zaman alıyor veya hiç atlayamıyor, sayfayı yenilemek zorunda kalıyoruz. Forumda önerilen her şeyi denedim fakat sorun düzelmiyor..
    Gerekli yerlere ulaşır umarım..
    İyi forumlar.

4. Evet Gürpınar, sadece bizim serverda var böyle bir şey. Türk sunucularına baktım global amerikaya da baktım birkaç servera da baktım hepsinde çifte ödül katlayıcı gözüküyor. Support'a yazdım yani 11 saattimiz heba oldu aldığımız/alacağımız destekler şeref/tecrübeler heba oldu. Yönetimin bunu görmesini diliyorum. Şu an hala yok. Bizim 11 saatimizi nasıl iade ediceksiniz ya da ödediğimiz paraları? Eyyyy modlar adminler, rica ediyorum bir el atın şu işe...

5. dün gece 2de kapı bitirdim çift ödül aldım ben tr2 deyim ancak o yüzden bişey diyemiyeceğim

6. aynen sıkıntı zaten GE7 de, Türk sunucularında sorun yok. Forum modları pazar günü izinli herhalde...

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bazı sunucularda çift ödül alınmaması ile ilgili sorun mevcut ve durum rapor edilmiştir.

Durum kontrol edildikten sonra, gerekli şekilde düzenlemeler yapılacaktır.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 24 Şubat 2019
  8. Nasıl bir telafi olacak, paramız gitti burda sırf çifte ödül olacak diye ?

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Daha önce yaşanan benzer teknik bir sorun için, supporta müracaat yolu ile bir çözüm bulunmuştu. Tekraren benzer bir uygulamanın olup olmayacağı konusunda net bir bilgim yok ne yazik ki. Lakin bizler bu durumu rapor edeceğiz.

İyi forumlar.

10. Öncelikle teşekkürler, attığınız linkte Artemis'in ''o gün kapı yapmayıp bize ticket atarak bizi kandırma yöntemine gitmeyi düşünen arkadaşlar'' yaptığı bir yorum var. 2 tane yaptım yanlışıkla. Şimdi böyle bir sorun varken ben çifte ödül olmadığından kapı yapmam çünkü benim zararıma olur. Benim burada demek istediğim aslında maddi tazminattan ziyade, manevi tazminattır. Ben kendimi bu güne ayarladım ve oyunuma para yatırdım diyelim. Geçen süre içerisinde %50 şeref tecrübeler gidecek ve indirimler boşuna çekilmiş olacaktır. 1 günüm heba olacak ve yatırdığım paralar da boşa gidecektir. Bu bir örnektir. Aslına bakıldığında maddi ve manevi tazminat hakkı doğuyor.
    Buraya dertlerimizi yazıyoruz ama sorunu siz çözemezsiniz buna yetkiniz yok biliyorum. Sadece supporttan daha hızlı olduğunuzdan karşılıklı dertleşmek istedim. Çünkü derdimizi başka anlatacağımız yer yok...
    İyi forumlar tekrardan umarım sorunumuzun ciddiliğini anlamışsınızdır. Tekrardan teşekkürler...

Kelle-AVCISI bunu beğendi.
  11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tabii ki de sorunun ciddiliğini anlıyorum, 1 günde 50 Hades yapmaya çalışmanın, dakikalarla yarışmanın ne demek olduğunu bizzat biliyorum. Eminim bu durum ile ilgili gerekli düzenlemeler ve çalışmalar yapılacaktır.

Yaşadığınız ve mağdur olduğunuz durum için gerçekten üzgünüm.

İyi forumlar.

12. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında merkez ekibi bilgilendirdik. Maalesef bu durum için üzgünüz.

İyi forumlar

13. Kesinlikle yukarıda aytowınsolo nun da söylediği gibi ben x2 ödül almayacağımı bildiğim halde kesinlikle dönmem dönmedim de sadece güçlendiricilerim araya gitti , attığınız linkteki çözüm de ön gördüğüm üzere çözümden çoooooooooooooooooooook uzak birşey birinicisi biz size günün en erken vakitlerinde yazmışız böyle öğlen bile cevaplansa en azından yapmayı düşünebilirdim ama şuan öyle bir ihtimal de ortadan kalktı benim için bunun geri ödemesi ancak ve ancak haftaya aynı vakitte güçlendiricilerimin iadesi ile olabilir , aksi halde zaten giden gitmiş oluyor , yinede ilginiz için teşekkürler en azından yeterli cevapları vermişsiniz . iyi akşamlar sonuçları bekleyip göreceğiz

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba

Buradan yapılan duyuruya ulaşabilirsiniz. Yaşanan sorun için telafi verilecektir.

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.