GEÇ KALINDI BİLE!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ANTİBİYOTİK tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şu lafı çok severim ve doğruluk payı %100'dür
    "KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN GELİR HESAP DÖNER"
    Ata bey'in ne sebeple görevden alındığını bilmiyorum ama support ekibi baştan aşağı yenilenmesi gerekiyordu hatta geç bile kalındı!
    Çünki "support ekibi" oyunculara ADİL şekilde destek ve yardım için vardır, ama türkiye'deki support ekibi sadece tanıdığı azınlık kesime yardımcı olup hertürlü hile ve sahtekarlığa göz yummuş ve asıl olan oyuncu yığınlarına karşı alaycı ve kibirli bir yaklaşım sergilemiştir.
    Sadece benim tanıdığım onlarca kişi bu yüzden oyun bıraktı ve oyun her geçengün oyuncu kaybediyor, ne sandınız;
    Bigpoint koca oyunu bir avuç support yetkilisi ve onların yandaşlarına mı bırakacaktı!!
    Oyunda hile kullanan onca kişi var ama bu kişiler yakalansa bile hesapları geri açılıyor bunu sağır sultan bile biliyor artık, bu nereye kadar böyle gidecek sandınız!

2. KARANLIK

KARANLIK User

Bunu konuşmanın yeri burası değil hertürlü durumu supporta bildirebilirsiniz.İyi forumlar.

ROSE. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.