Geçerli karakterler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [-ASLANBEY-] tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar;

oyunda nickimi değiştircem ve farklı harfler,simgeler kullanmak istiyorum ancak bazen kullandığım harfler oyunda gözükmüyor ve anlamsız birşey ortaya çıkıyor. özellikle adminlerimden talep ediyorum oyun içinde desteklenen ve kullanabileceğimiz harfleri ve simgeleri bir tablo halinde paylaşıp konuyu sabitleyebilr misiniz.

emekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

2. Merhaba ,

Oyun sisteminde tam olarak neler destekleniyor bunu bilemiyoruz. Maalesef deneme yanılma yoluyla yapabilirsiniz. Yada oyunda gördüğünüz gemilerde sorunsuz gözükenleri seçerek nick oluşturabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. bu dediğiniz kısa vadede bir çözüm ama uzun vadede bu problem yine devam edecek. haftalık raporunuzda bu durumu iletseniz çok memnun olurum sonuçta darkorbit ekibinin elinde oyunda hangi karakterlerin desteklendiği bilgisi ve grafikleri vardır yoksa da hazırlamaları onlar için çocuk oyuncağıdır.

4. Merhaba ,

Açıkçası oyunla ilgili daha çok gerekli şeylerin bir görseli yada tablosu yok özel karakterlerle ilgili bir çalışma yaparlar mı bilemiyorum.

İyi forumlar.

5. ben sole yapıyorum mesala nicki yaptın chata o nicki yapıstırıyorum bi kaç tane ''KARE'' işarti varsa hangı harf ise onu değiştiriyorum :)

6. Merhaba ,

Daha önceki mesajımda belirttiğim gibi oyun içinde alternatif çözümlerle bir yolu bulunarak çözülebilecek bir konu sizin bahsettiğiniz. Oyun içinde diğer kullananların isimlerinden karakter alabilirsiniz yada daha farklı yöntemlerle bulabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.