Geçici Başlık

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Nickaraqua... tarafından 11 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. "Acemi" geçici başlığım 1 gün girmemekle benden çıktı.Bildiğim kadarıyla 2 gün üst üste oyuna giriş yapılazsa başlığı kaybediyor olmam gerekmez mi.

2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Tam 48 saati doldurmadığınıza emin misiniz? Veya herhangi bir imha durumu oldu mu geminizde?

İyi Forumlar.

3. Hesabım çok rahat incelenebilir.Ancak şuna inanmadığım için konuyu takip etmedim:Başlığın başka gemiye geçmesi bana iadesine engel durum oluşturuyor.Konu merkeze bildirilirse bu hata giderilebilir düşüncesindeyim.

4. Fooxel93

Fooxel93 User

Sadece giriş yapman değil oynaman da gerekiyor. Oyunda aktif olman gerekiyor ki başlık gitmesin

5. Arkadaşım bizim [ßØ¥] klanında toplam 9 tane başlık var ve bende bu oyunun ilk oyuncularındanım. Daha evvel de aynı günde 3 kez aldığımız "Karanlık Pilot" isimli başlık ta aynı şekilde gemilerimizden çıkmıştır.Sorun var yani geçici başlıkta.

6. Fooxel93

Fooxel93 User

Yanlış anlama fakat bu hata diğer hataların yanında bir hiç. Merkezin bu soruna öncelik vereceğini düşünmüyorum. En fazla 2 yılda filan düzelir ya da hiç düzelmez.

7. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Bu konuyla ilgili lütfen destek ekibimize bilet göndermenizi rica edeceğim sizden, sorunla ilgili gerekli incelemeyi destek birimiz yapacaktır.
    Anlayışınız için teşekkür ederim.

İyi oyunlar dilerim.

8. ACEMİ başlığını aldık ancak şimdide bu geminin başlığı(Efsane) gitti. Sadece dün (14.05.2021) de giriş yapmayı atlamışız:((
    15.05.2021 - 07:45 Günlük giriş bonusunu 14 gün için aldın.
    13.05.2021 - 00:31 3 TP kazandın
    13.05.2021 - 00:31 Streuner türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    13.05.2021 - 00:31 3 TP kazandın
    13.05.2021 - 00:31 Streuner türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    Bu hep oluyor.Yani başlık 48 saatte değil 24 saati 1 sn geçince gidiyor:(

9. Merhaba,

Öncelikle geç cevap için kusura bakmayın. Durumu aynı şekilde support birimi ile çözebilirsiniz.

İyi Forumlar.