Öneri Geçici Başlıklar Güçlendirici Versin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DARKLORD tarafından 23 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

geçici başlıklar güçlendirici versin mi?

1. Evet

59,4%
  2. Hayır

40,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DARKLORD

DARKLORD User

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi şu anda geçici başlıklar eskisi kadar önemli bir konu değil. Hatta çoğu başlık oyuncuların yan hesaplarında duruyor. Bunu önlemek ve başlıkları cazip hale getirmek için her başlığa bir özellik verilmesini öneriyorum. Bu sayede bu başlıkları haritada daha çok görebiliriz ve başlıkların bir anlamı olur.
    Ne tür özellikler getirilebileceğiyle ilgili fikir oluşturması açısından örnek vereyim:

Master Of The Orbit: +15% tp ve +15% şeref ve 8% hasar
    Uzay Temizlikçisi: Canı %50'den az yaratıklara +%15 hasar, canı %15'ten az oyunculara +%5 hasar
    Karanlık Pilot: Düşman klandaki oyunculara +%8 hasar(klanı yoksa düşman şirket üyelerine)
    İmparator: Yok edilen yaratıklardan +%15 uridium
    Acemi: Kendi şirketinin eski haritalarındayken +%10 dp, +%10 kalkan ve +%5 hasar
    Goli Avcısı: Goliathlara karşı +%9 hasar
    Boss: Grup lideriyken gruba paylaştırılacak +%25 tp ve +%25 şeref(iki kişilik grupta %12,5'ar bonus)
    Uzaylı Avcısı: Yaratıklara +%10 hasar
    Usta Nişancı: -%10 miss vurma
    Uzay Ası: +%10 tp ve rastgele +%5 güçlendirici(ne olduğu gözükmeyecek)
    Orbit Kralı: +%10 kalkan ve +%7 hasar
    Feniks Şoku: Farklı gemi kullanılıyor olsa bile phoenix görüntüsüne sahip olma ve +%3 hasar
    Kaos Pilotu: Birden fazla kişi tarafından saldırı altındayken -%30 hasar alma
    En Çok Aranan: Dp %15'in altına düşünce +%5 hız
    Portal Bekçisi: Kendi şirketinin haritasındayken +%5 dp ve +%10 kalkan
    Muharebe Ustası: Düşman için +%10 miss vurma şansı
    Sistem Lordu: Dükkanda her şey için %5 indirim
    Efsane: %0,66 ihtimalle rakibi direk patlatma şansı(diğer geçici başlık sahiplerine karşı geçersiz)

Dediğim gibi bu örnekler sadece fikir oluştursun diye. Yani benim önerim geçici başlıklara özellikler gelmesi, illa bunlar gelsin demiyorum.
    Bir de bunun için yeni konu açmam gerekiyor mu bilmiyorum ama başlığı kaybetmeme şartı 48 saatte 1 npc kesmek değil de her gün 1 saat boyunca saldırıya korumalı alanın dışında olmak olursa daha iyi olur.
    Eleştiri ve desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Son düzenlenen: 24 May 2016
  2. Hocam biraz saçma olur o zaman normal ünvanlarada destek eklemeleri gerekir o kadar ünvan boşuna kazanılmadı :) Benim hoşuma gitmedi kusura bakma gelmesin :)

3. DARKLORD

DARKLORD User

normal ünvanlara destek eklenmesi mi? :D normal ünvanları kazanınca sonuna kadar sende kalıyor bu geçici ünvanlar ise kazanmak için mücadele edilen bir şey, en azından eskiden öyleydi.

4. Ne diyim hocam bu fikrinle seni baş başa bırakıyorum :)

5. DARKLORD

DARKLORD User

kendim okuyayım diye açmadım niye baş başa bırakıyorsun :D bakalım forum ahalisi ne düşünüyor :)

6. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bence olabilir aslında şuan geçici başlıkları ele geçirmek imkansız gibi birşey oldu artık eline geçiren kaybetmemek için yan çara atıyor arada girip 1-2 stranur kesip çıkıyor böyle birşey olursa yan çara atmak yerine asıl gemide bırakırlar diye düşünüyorum

DARKLORD bunu beğendi.
  7. olay olmamış zaten bazen üstün oyunculara denk geliyorum 150 k kalkan 270 k dp ile tek yediğim oldu aegiste.

Ema attığımız halde sıkmaya devam eden üstün oyuncular var maalesef.

8. Güzel konu bana uyar ama keşke daha önce açsaydın bu konuyu başlıkların hepsi bendeydi bilseydim saklardım bakarsın DO öyle birşey yapar ..Ben bi koşu gidip başlıkları tekrar bulayım :)

DARKLORD bunu beğendi.
  9. Oranlar aşırı fazla makul seviyeye indirilmesi gerekiyor. Güzel fikir oyunu bırakıp seneler sonra tekrar başladığımda bu başlıkları görünce acaba bonusu var mı diye düşünmüştüm, neden gerçekleşmesin? ;)

DARKLORD bunu beğendi.
  10. DARKLORD

DARKLORD User

dostum başlıklara güçlendirici verilmemesi hileyi önlemeyecek ve dp ve kalkan kaç olursa olsun tek atacak oyuncular her zaman olacak :) yani geçici başlık sahiplerinin biraz daha güçlenmesi oyunu o kadar da etkilemez

Oranları yüksek yaptım ki herkes başlıklar için savaşmak istesin ve başlık sahipleri de aktif olsun :) Çünkü zaten oranlar bu şekilde olursa sürekli bir kişi faydalanmayacak bu bonuslardan sürekli el değiştirecek. Ama oranların yüksek olduğunu düşünen başkaları da çıkarsa düşürürüm zaten dediğim gibi illa o oranlar olsun demiyorum.

Son düzenlenen: 24 May 2016
  11. Etkilemez diyorsunda adam 200 k yediği halde gram canı azalmıyor bunlar gelirse hiç ölmez.

12. Başlıklar gezmiyor ki ortalıkta alalım alma imkanımız bile yok dediğin gibi başlığı yan hesap açıyor ona veriyor kalıcı olarak onda kalıyor Böyle oldukça neden gelsin ki böyle bir şey bak bir arkadaşımız demiş bütün başlıklar bendeydi diye :D

13. ÖMER.E

ÖMER.E User

Böyle bişey gelirse oyuna yeni bi bakş açısı olur tıpkı montaj gibi herkes üstüne abanmaya çalışır ama tek farkı kalıcı bi şekilde :D +1

DARKLORD bunu beğendi.
  14. DARKLORD

DARKLORD User

niye bu kadar olumsuz düşünüyorsun ya :D bu başlıklar sürekli bir kişide olmayacak ki herkes almak için savaşacağı için hep farklı kişilerin eline geçecek. Ayrıca benim yazdığım örneklerde dp ve kalkan veren sadece 2 tane başlık var yani sadece 2 kişi daha zor ölecek. Biraz da olumlu yönden bakmaya çalış. Tamam haritada 18 kişi belli avantajlara sahip olacak yarısı da savaşla ilgili avantajlar. Ama o başlık sahipleri haritada aktif olacak ve sen de onları avlamaya çalışabileceksin :)

tamam da adam diyelim tp veren bir başlık aldı bu sefer görev yapar npc keser vs. haritada aktif olur. zaten bunun asıl amacı başlıkların aktif olması :D

aynen öyle oyuna baya hareket getireceğine inanıyorum. oyun sıkıcılaştı, oyuncu kalmadı diyenlerin olumsuz düşünmesine de anlam veremedim :D

ÖMER.E bunu beğendi.
  15. Tp şp vereni alan kapı için kullanır tosun onu alırsa hiç bırakmaz :)

16. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Kapıda geçici başlıkların süresi işliyor ve kapıda patlayınca başlık gidiyor diye biliyorum.

Keyifli Forumlar.

17. ÖMER.E

ÖMER.E User

böyle bişey olursa ortalık kıyamet olur sürekli aksiyon savaş :D başlık savaşları başlar :D

DARKLORD bunu beğendi.
  18. DARKLORD

DARKLORD User

tosun? ayrıca geçici başlıkların süresi kapılarda işlemiyor bu yüzden verilen güçlendiriciler de kapılarda geçerli olmaz...
    yanlış biliyorsunuz modum geçici başlıkların süresi kapıda işlemez(ayrıca forumdaki başlıklar sss konusu da yanlış) ingilizce forumdaki TITLES FAQ'e bakabilirsiniz.
    benim isteğim de o yönde :D oyuna hareket gelsin ya :D

19. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

işliyor dostum modumuz haklı sadece saldırıya korumalı bölgede durursan işlemez diğer türlü her yerde işliyor süre

20. DARKLORD

DARKLORD User

bizzat test ettim ve kapıda iken süre artmadı. yeni bir düzenleme mi geldi birkaç hafta içinde?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.