Öneri Geçici Başlıklar Güçlendirici Versin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DARKLORD tarafından 23 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

geçici başlıklar güçlendirici versin mi?

1. Evet

59,4%
  2. Hayır

40,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Olabilir,konu ile ilgili olarak,yetkililerimize soralım.Yeni bir güncelleme yapılmış olabilir.

Keyifli Forumlar.

DARKLORD bunu beğendi.
  2. DARKLORD

DARKLORD User

olabilir tabii, siz net olarak öğrenince buraya yazarsanız güzel olur modum, teşekkürler ilginiz için

3. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.Konu açıklığa kavuştuğunda hemen gereken yapılacaktır.

Keyifli Forumlar.

DARKLORD bunu beğendi.

4. Bence diğer oyunculara karşı olan + avantajlar kalkarsa daha iyi olur.

Yaratıklara ve kutulara kapılara bonus verseler daha iyi olur.

Özellikle bu:

Efsane: %0,66 ihtimalle rakibi direk patlatma şansı(diğer geçici başlık sahiplerine karşı geçersiz)

bu kadar açığı olan bir oyunda milletin eline koz vermekten başka bir şey olmaz.

5. DARKLORD

DARKLORD User

ya onu değişik özellikler de eklenebileceğini göstermek için yazdım. kapılara bonus olursa o başlığı alan sürekli kapı yapar başlığı bırakmaz. ama dediğin gibi rakip oyunculara hiç bonus olmasa da olur maksat bu başlıkların bir anlam kazanması.

6. Gayet iyi düşünmüşsün bu ünvanların bi havası yok. ekstra bişeyler verirse güzel olur . Ama %15 ler felan abartı olmuş :D her bonusu %30 oranında düşürürsen kesinlikle +1

DARKLORD bunu beğendi.
  7. DARKLORD

DARKLORD User

hasarı falan abartmadım zaten ama tp şp biraz cömert oldu :D öyle yapmamın nedeni herkesin başlıklar için mücadele etmesi :D ama dediğim gibi bunlar sadece örnek yani benim yazdığım rakamların bir önemi yok :)

8. DARKLORD (nick büyük diye büyük yazdım yanlış anlaşılma olmasın :D ) Sende kaç başlık var ? ;):cool:

9. DARKLORD

DARKLORD User

şu anda geçici başlık yok. normal başlıklardan baya var ama kullanmıyorum hiçbirini.

10. WolfWar

WolfWar User

Gerçekten ilginç ve değişik bir fikir. Hoş olmuş +1

DARKLORD bunu beğendi.
  11. Çok gereksiz bence -1

Uridium verse hadi neysede güçlendirici nedir ?

12. DARKLORD

DARKLORD User

Yapıcı eleştiri yapacaksan neyse de çok gereksiz bence -1 nedir? :) Ayrıca bu konuya daha önceden cevap yazmışsın zaten uridium aşığı bey

13. Yapıcı diyorsunda kendi davranışlarına bir bak derim sonra benim yorumuma cevap yazarsın.

Cevap verdiğim tarih mayıs ayı konun şimdi ki haline göre yorum yaptım ve oy hakkımı kullanmamışım. Burası fikir havuzu istediğim şekildede forum kurallarınca konuyu kişiyi eleştirme hakkına sahibiz bunun farkında değilsen böyle cevaplar yazma veya konu açma.

Yine diyorum -1

14. +1 güzel fikir.

Geçen sene de benzeri bir konu açılmıştı ama şimdi bulamam. Bu daha ayrıntılı olmuş.

Bu başlıkları ya kaldırsınlar ya da bu şekilde bir değişiklik yapılsın...

İnşallah olumlu sonuçlanır.

DARKLORD bunu beğendi.
  15. Aslın'da çok iyi bir fikir bu sayede millet aldığı başlığı yan çarda bırakmak istemez ama eğer böyle bir şey olacaksa tüm başlıklar eşit bir şey versin mesela ''Usta nişancı'' da olan özellik tüm başlıklar için geçerli olsun..

Yoksa diğer türlü ''Boss'' ta ki özellik aşırı abartı geldi gözüme :confused:

DARKLORD bunu beğendi.
  16. DARKLORD

DARKLORD User

Benim yazdıklarım fikir olsun diye zaten önemli olan başlıkların anlam kazanması. Umarım bir şey yaparlar bununla ilgili yoksa hepsi yan çarlarda çürümeye devam edecek...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.