Geçici bir süre ... görüşürüz.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz ki 2008 den beri bu oyundayım. Güzel bir oyun Darkorbit. Güldüğüm de oldu , hırslandığımda oldu , sevindiğim de oldu :) Ama çoğu zaman ara verdiğim de oldu. Bu da o aralardan biri olacak maalesef.

Oyunu geçici bir süreliğine bırakıyorum. Şu sıralar yeni ve güzel bir oyun buldum sanırım Darkorbitten kaynaklanan stresimi biraz atmam gerekiyor orada :D. Ara sıra girerim ama herhalde haftada bir.

Bu tabiiki forum hayatımı etkilemeyecek. Forumda her zamanki gibi aktif olacağım. Belki yeni bir isimle geri dönerim şu an denemeler yapıyorum ;)

Sağlıcakla ... mutlulukla ... esenle kalın.

Eski NEZO - EFSN üyesi ve TR4 ün bilinmeyeni ;)

Hatsune Miku / LOONIE TUNES

2. Merhaba ,

Forumu ihmal etmeyin. :) Gerçi çok fazla dayanamazsınız ayrı kalmaya. Böyle birşey işte. :D

İyi forumlar.

3. Yok zaten pek uzun süre ayrı kalmayı düşünmüyorum şu sorunlar bitsin birde güzel bir isim bulayım geri döneceğim sanırım 8 diroitimi neden riske atayım :/

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.