Geçmiş Ceza Sicili Affı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Poaca tarafından 17 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce böyle bir uygulama gerekli mi?

1. Evet

29,4%
  2. Hayır

70,6%
  1. Poaca

Poaca User

Merhabalar

Bildiğimiz üzere ceza sicili diye bir sistem var. Geçmişte ceza yemişseniz bu cezaların kayıtları silinmiyor ve belirli bir sayıda cezaya ulaştığınızda hesabınız süresiz kapatılıyor.

Benim düşüncem bir defeya mahsus tüm oyuncuların ceza sicillerinin temizlenmesi. Böyle bir uygulama Darkorbit tarihinde ilk olur ve çoğu oyucu da bundan memnun kalacaktır.

Not: Süresiz cezalandırılmış oyuncuları kapsamaktadır.

tkzeus bunu beğendi.
  2. Mineral

Mineral User

Yanında ayranda olursa düşünebiliriz

3. ateistkeci

ateistkeci User

:D

Not kısmı bağırttı

militaryship-3 bunu beğendi.
  4. ALDEBARAN.

ALDEBARAN. User

Bu şekilde bir af durumu olursa daha öncesinden bug ve illegal program kullanan oyunculara tekrardan ileriki buglarda, çarlarının kapanma korkusu olmadan 1-2 kez daha bu usulsüzlükleri yapma hakkı verilmiş olacağından oyumu olumsuz kullandım.

Örnek olarak 2 defa bug yapan ve bu buglardan ceza alan bir oyuncu 3. kez bug yapma girişiminde olacağını zannetmiyorum çünkü kimse hesabının kapanma kumarını oynamaz.

militaryship-3 ve -SiyoCan- bunu beğendi.
  5. [​IMG]
    bu hesap adamın yan çarı büyük ihtimalle
    proje çar yani:)
    millet artık kendi hesaplarını bıraktı üçer beşer yeni hesap açıp ne kadar bug bot varsa yapıyo
    bu herifte x6 da cubi döndü baya bi süre
    bir iki haftadırda bl'den invoke'dan çıkmıyo.
    uri bugu yaptı heralde daha enerji transfersiz görmedim adamı 7/24 invoke dönüyo

6. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

7. Mineral

Mineral User

Ben destek veriyorum.Yarasi olan herkesin yarasını sarmak gerekir.Fakat diğer oyuncularıda belirleyip ona göre tatminkar ödüller ile hiç kullanmamislar desteklenmelidir.Mesela 2 milyon elit roket.2 milyon uridyum.1 aylık güçlendirici paketleri ve vip ile. Not: oyuncular adına çok şey istediysem pazarlık yapilir:D

8. Fooxel93

Fooxel93 User

İleride oyun düzeldiğinde, buglardan arındığında ve adil olduğu zaman düşünülebilir ama şuan ki halini düşünürsek gerek olmadığını düşünüyorum, üzgünüm -1

9. smoonrise

smoonrise User

Ben oyumu Hayır ! olarak verdim .

Bu yazdıkların ancak 100 yıl chat banı almış bot hile v.s denk gelip sinirle hezeyanla sitemle chat yazıp ceza alanlara uygun bir uygulama . Bu tür yasaklı kelimeler ile bakın küfürler hakaretler imalı iğneleyici ailevi sözler v.s değil forumda yazılabilen ceza verilmeyen ama chat yasak olan bot hile v. tarzı aslında affedilebilcek cezalar 1 seferlin affedilip bir bildiri ile yasaklı kelimler ve ceza süreli hakkında önce bildiri yayınlayıp cm ler tarafından bilgilendirme link verilip 1 defalık olabilir .

Bot - hile - bug için asla söz konusu olamaz , olmamalı zaten temiz ve kurallara uygun oynayanlar hala madur ediliyor arkadaşlar çok güzel isim vermiş '' Tutucular Arası Galaktik Çekişme Etkinliği '' diye zaten her yenilik geliştirme etkinlikte maduriyet katlanıyor birde affetmek abesle iştikal olur .
    Pushing için ise kararsızım açıkcası çoğu pushing vakası suistimal ve organize yapılan kasıtlı bir maduriyet diğer çoğuda botta pushing düştüğünü hesap başında olmadığından bilmeyeneler çok düşünülmesi gereken bir durum açıkcası .

militaryship-3 bunu beğendi.
  10. Bir oyuncu süresiz ban alacak kadar ciddi bir kural ihlali yapmışsa , bence affı olmamalı . Bu basitçe '' sinirlendim kendimi tutamadım yazdım '' şeklinde , ya da '' merkez ekip ban atmıyor ve herkes bot/hile kullanıyor diye ben de kullandım '' şeklinde savunulamaz . Bu örnekleri konu sahibine yönelik olarak vermedim yanlış anlaşılmasın , genel olarak yazmak istedim , çünkü şahit olduğum kadarı ile banlanan oyuncular kendilerini bu şekilde savunmak istiyorlar .

11. böyle bir sacmalık olamaz banlanan gemilerin ortalama halini bütün gemilere yansıtcaklarsa olabilir yani herkesde sınırsız uri ve rinisk olsun eşitlensin o zaman :D

12. _SOLTO_

_SOLTO_ User

ben pushing cezalarını saçma buluyorum.okadar saçmaki bot kesen adamlar pushing yapmış sayılıyor.bunun yerine kendi şirketinden adama sıkanları cezaalandırsalar daha makbul olurdu.adam düşman şirketten geliyor o dama yaranmak için kendi şirketinden adama sıkıyor.bunlar ceza almış olsa eski şirket savaşlarıda olmaya başlardı.gerçi oyunun geldiyi nokta bazı şanslı kişiler tek atarak kestiyi için toplu savaş olmasada adam tek başına gelip düşmana sıkardı ve kendi oyuncusuna cezadan dolayı sıkamayan oyuncu şirket arkadaşına yardım ederdi belkii.

13. oben

oben User

olsun olsun bu mübarek ramazanda küsler barışsın cezalılar affedilsin gönüller kırılmasın altı üstü bot yada bug kullanmışlar hoş komle oyunu alıp götürmemişler.

14. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

Daha bir sürü bugdan ban yememiş oyuncu varken bir de üstüne cezalar sıfırlancak öyle mi :D Kimse kusura bakmasın bu dediğin bug yapanların işine gelir. Adalet sağlanmamışken hemde...

15. tahir_47

tahir_47 User

bot bugdan gelen cezalar silinmesin hatta daha da büyütülsün gemi üstüne damga koyulabilir görsel olarak iyi olur fakat chat banlarının düzenlemeye girmesi gerek. sınırsız banlar için af dersen eyvallah derim. bu olaya cevabım hayır

16. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

falla iyi olur benimde var 4 tane ap banı yemiş hesabım var hepsi elle kastım illegal kullanmadım ve kullanmıyorum bana yakışmayan bi hata yapmıştım öfkeyle oyuna başladığım ilk yıllarda küfür etmiştim allah affetsin

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu bahsettiğiniz oyun hesabı ise kesinlikle hayır. Forum hesabı için ise duruma göre belki esneklik olabilir ama herkese için değil. Bu nedenle ağırlıklı olarak olumsuz bi düşüncem olduğu için pek onaylayamayacağım.

Sayfayı Paylaş