Geçmiş olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 19 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. test serverine giren varsa görmüştür para yatıranlara geçmiş olsun yeni güncelleme gelirse tüm tasarımlar gemiler vb. ihaleye geliyor

2. Geliyor +ihalede saat yazıyor ama saat ilerlemiyor :D benim geri bildirimim olumsuz oldu

3. ben olumlu dedim çünkü her üye kendisininkini koyuyo sandım :( ayrıca galiba artık 1 saatlik değil

4. Ne kdr basıldığıda yazıyor :/

5. işte o beni yanılttı. artık tasarımları 10 k ya alamicaz :)

6. Tasarımlarım full(eski ticarette alınan) acaba aegis fiyatları ne kdr uççak qlanca 2tyemi alınacak yoksa 250m mi olcak:rolleyes:

7. coder545

coder545 User

aegis 2milyar olucagini sanmam saglam gemiler goliyi tercih ediyo ama venoma 1milyar basarim

8. Lapseki

Lapseki User

Diroit uçuş düzenleri ile pet malzemelerini görmedim ihaleye gelmeyecek mi acaba

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Şu an test serverında deneme aşamasındadır güncellendiği zaman hepimiz ne nedir nasıldır göreceğiz lütfen sabırlı olup bekleyelim duygu ve düşüncelerimizide güncelleme sonrasında yaparız iyi oyunlar.

ahmetcan315gs bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.