Duyuru Gelde Küfür Etme Şimdi !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *****************

Bu ne ya pvpde otoları kesiyorum kendi pvpemde düşman kendi şirketinin otocularını koruyor böyle saçmalık olamaz ! Darkorbit ekibi niye uyuyorsunuz !

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ocak 2016
    GREED bunu beğendi.
  2. Küfür ette içinden et bunlar yüzünden ban alma.
    Botcuları koruyan varsa sende yanına alıcaksın birisini bak bakalım konuşa biliyormu daha.

GREED bunu beğendi.
  3. Bot koruyucusu her sunucunun her pvpsinde mutlaka olur bu durum çok normal. Ben genelde bot kesmeye gittiğimde patlarım veya kaçmış olurum. Sabah iş okul derken pek kimse olmuyorda biraz rahat ediyom ama yinede pvpde çok kalırsan biri gelip kovalıyor.

GREED bunu beğendi.
  4. Böyle insanlar nasıl oyunda anlamıyorum ya. Eski oyun nerde şimdi ki oyun nerde !

GREED bunu beğendi.
  5. GREED

GREED User

Botçu koruyan zaten botçudur aga. Aga sen bu adamlar yüzünden ban almamaya bak. Sanırım böyleler tükenmeyecek :(

6. Darion26

Darion26 User

Aga bunlar bitmez. Sen gemini bunlara inat kasıp yine bunlarla rütbeni kas küfrünüde kendine sakla chate sadece ... koy ne dediğini anlar onlar. Cm de ... koyduğun için banlayamaz. Ben sinirlendiğimde içimde bırakıyorum, vakti geldiğinde zaten çıkıyor hepsi. Bu arada yeni ismin güzel duruyo :)

7. Merhaba ,

Foruma bu tür konular açıp resim eklemek bir şeye çözüm olmaz maalesef. Eğer kanıtlarınız varsa bunları support'a yollabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.