Duyuru Geldik Şimdi Son Sahneye

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DODGE_VİPER tarafından 15 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese Merhabalar:

Biliyorsunuz ki eski forum üyelerini bir discord grubuna çağırdık ve burada sohbet ortamından çok arkadaşlık dostluk ortamı yeşerdi.

Neyse şimdi şunu belirtmek istiyorum isteyen gelebilir.

Şimdi konuya dönelim Loonie tunes , ben , uzayx(propechy) , Darion26 gibi üyeler ve daha eskileri ile çok uğraştık bu oyunun düzeltilmesi için lakin hiç bir ilerleme kaydedemedik.

Bizde topluca bir karar aldık ve bu oyunu tamamen bıraktık forumuda bırakacağız yavaş yavaş.

Yakın bir zamanda ben kendi gemimin kapatılması için bir video hazırlayacağım ve bunu youtube'a koyacağım ve burayada koyabilirim bazı şeyleri anlattıktan sonra son sahneyi de tamamladıkdan sonra perde kapanırken hepimiz önünüzde eğileceğiz.

Aslına bakarsanız oyun güzeldi hikkayesi güzeldi fakat oyunu batırdıklarına dair çok fazla feedback olmasına rağmen hiç birine kulak asmayıp oyunu pay to win yapmalarıydı biz senelerce çok uğraştık bunu düzeltmek için ama nafile.

Kapanışlar üzücüdür

Video'nun içeriğinde ben kendi boşalttığım geminin hile indirip kullanırken ki halini videoya alacağım ve videonun başında sesli olarak bir kaç şeyi anlattıktan sonra bu videoyu tamamlayıp supporta göndereceğim.

Neden böyle bir şey yapmaktayım ?

Detayları videoda anlatacağım.

Peki ya sonrası ?

Loonie tunes ile uzun zamandır bir çok fikir geliştiriyorduk Darkorbite yönelik fikirlerimizin boşa kürek çekmekten başka bir şey olmadığını anlamıştık.

Aslında uzun bir süre ikimiz düşündük ve oyun yapmaya karar verdik ve şu an bir ekip kuruyoruz ama bu oyun o kadar kolay çıkmayacak kodlama kısmında ben olacağım modelleme kısmında ise loonie tunes olacak.

Uzun bir çalışma , araştırma vakit ve zamanla bunların üstesinden gelebileceğimize inanıyorum. Oyun tamamlandıktan sonra oyuna hacksheild yazacağım benim kadroda bulunan ekip ile uzun bir sene kendimizi geliştirmeye adayacağız.

Oyunun şu an kavramsal tasarımını ve hangi yollardan geçileceğini araştırıyoruz kodlama ekibi en iyi şekilde kod yazma becerisini elde ettikten sonra modelleme ekibi ile beraber hem hikkayeyi hazırlayıp hemde oyunun parçalarını yapmaya başlayacağız.

Oyun çıktığı zaman umarım oynayınca beğenirsiniz. :)

O yüzden geriye kalan Darkorbit oyuncularına sevgi ve saygıyla aranızdan ayrıldığımızı belirtmek istiyorum.

Dodge Viper (2006-2017)

WolfWar bunu beğendi.
  2. WolfWar

WolfWar User

Yapacağınız oyunda başarılar diler kolay gelsin derim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.