Duyuru Gelecek olan etkinlik

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UnInvited tarafından 14 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. UnInvited

UnInvited User

bildiniz gibi 16 ağuztos demaner etkinliği geliyormuş bir şey merak ettim gelecek olan etkinlikte
    daha önce geri bildirim olarak yazdığımız hangi sorunlar düzeltildi. Mod arkadaşlardan bunun kapsamlı bir cevabını istiyorum.

birkaç sorunumuz şu şekildeydi;

1. mayın sorunu
    heryere mayın atıyorlar sürekli patlıyoz etkinlik yapılamaz bir hal alıyo

2.klan sorunu
    demaneri sadece belli başlı klanlar tutuyor hiç kimse birşey alamıyor

ben iki önemli konuyu yazdım başka konuda sıkıntı çeken arkadaşlar varsa onlarda yazsınlar sorunlarının bakalım hangisi düzeltilmiş yoksa hiçbir değişiklik olmadan mı gelecek etkinlik.

Se7en bunu beğendi.
  2. Bunlara dikkat etmezler. Türkiye'de bulunan toplum sınıfları gibi. Zengine daha kazandırma düzeni. Maalesef space cupta space ball etkinliği gibi olacak. Güçlü gemiler herşeye kolay erişecek.

3. Kuasar

Kuasar Guest

Merhaba,

Her etkinlikte forumda açılan geri bildirim konularındaki oyuncuların şikayetleri, istekleri iletiliyor. Yalnız bu istek ve şikayetleri değerlendirmek bizim yetkimiz dışında. Gelecek olan demaner etkinliğinde, iletilen şikayetlerin çözülüp çözülmediğini beraber göreceğiz. Bizler yine bu etkinlikte sizlerin görüşlerini ileteceğiz.

İyi oyunlar.

4. Merhabalar,

İnşallah sorunlarımız çözüme kavuşmuştur. Konuyu takipteyim. İyi bir etkinlik geçer inşallah ve herkesin faydalanması dileğiyle :)

asifener1 ve carljhonson15 bunu beğendi.
  5. FastPick

FastPick User

Ağuztos değil de Ağustos yazman lazımdı
    Ne güldüm arkadaş :D :D

**TheNıghtMare** bunu beğendi.
  6. UnInvited

UnInvited User

yazdık ama degişenbir sey yok hiç bir oyun için yapılan sade kocaman bir hiç.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.