Gelen Havoc Ve Diğer Hediyeler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Nefes

Nefes User

Merhaba

Arkadaşlar haksızlık olarak görüyorsanız supporta yazabilirsiniz bende almadım ve bende etkinliğe katılmamıştım.

2. o değilde ben haritada o yaratığı görmedim bile 1 saat aradım yok neyse havoclarım zaten fuldü :D

3. MuAaAH

MuAaAH User

modum o etkinlikte vardım supporta mesaj attım söyleyin hesabımı incelesinler .

4. StorMHawsK

StorMHawsK User

Teşekkür ederim bilgi için. Oyunda yeni başladığımız için pek bir bilgim yok, keşke oradan bir havoc alabilseydim 1 tane kırmızı gözükürdü. Oyunu oynamaya devam eğlenceli bir oyun...

5. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

hani bana niye gelmedi havoc ???????

6. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

her ne kadar işime yaramasa da verilen ödül teşekkür ederim. ödülden çok ödülün verilme nedeni beni memnun etti. demek ki bazı şeyler değişmeye başlamış.

7. kutu alanların çogunda havoç ful ama darkorbit ne kadar karlı çıkarsam diye düşünüp havoç verdi onun yerine lf4 verse daha memnun olurdu herkes 11. havoç benim ne işime yarayacak

8. ıove

ıove User

Gelmedi.
    iD : 64708790

9. bana geldi darkorbit ekibini kutlamak lazım valla o kadar elite yazık olmadı ema da lazımdı :D süper oldu süper..

Facebook sayfasında açıklama var. Demaner kesenlere geliyor sanırım

Son düzenlenen: 22 Ağustos 2014
  10. banada havoc gelmiş 2 kere yaratıga saldırmıstım ıyı oldu bu 8 havoc oldu kaldı 2 :) teşekkürler darkorbıt..

11. kendi adına konuşmalısın darkorbitteki adamlar senin için full havoc olanlara lf4 olmayanlara havoc verecek falan diye bişi yok öp başına koy

12. yargıç61

yargıç61 User

nerde bu adalet nerde bu adminler bana neden hawoc gelmedi

13. Nefes

Nefes User

Merhaba

Etkinliğe katıldıysanız ve kutuda açtıysanız supporta yazarak durumu belirtiniz.

14. MuAaAH

MuAaAH User

bana mesaj geldi supportan ve demaner kestiyseniz gelir diyor ben kestim neden gelmedi eğer gelmesse hakkımı helal etmeyecem oyunuda bırakacam.

15. DEmaner etkinliğine katılmayan aradaşlarada bu hediyeler gitmiş. Sanırım ikinci ınıf muamele görüyoruz arkadaşlar.

16. HaYaLeT003

HaYaLeT003 User

banada geldi :) :D teşekkürler darkorbit :)

17. demanera katıldım ve o kocaman yaratıga da daldım.ekipmana bir bakim dedim bana da havoc gelmiş.darkorbit ilk defa mutlu ettin sanırım beni :D

18. bence yaptıgınız şeye katılmıyorum eğer eğer bir iyilik yapıcaksanız tam yapın derim ? Şikayetçiyim..!!

19. öncelikle karalık moderetör benim havolarım ful bana neden havoc verme durumunda kalıyorsunuz bana onun yerine hercüles yada lf4 neden vermediniz ??

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.