Gelen kod

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Daimond tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Daimond

Daimond User

Bu maile gelen koddan ne kazandıgımızı nerden öğreneceğiz ?

Son düzenlenen: 4 Şubat 2014
  2. bana öye bir kod gelmemiş herkese mi geliyor yoksa bazı arkasalara mı geliyor ?

3. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Banlanan veya ebülteni kapalı olan oyunculara gelmez.

İyi forumlar...

4. ben support a yazdım daha böyle bir kod gonderimi olmadı bu hafta içerisinde oalcak bunu diyer arkadas sallamıs dedi

5. Bende yazdım supporta ne kodundan bahsediyorsunuz dedi bende açıkladım cevap bekliyorum yarım saattir :D

6. bana da geldi kullandım diğer emailede gelmiş onuda arkadaşıma verdim ona gelmemiş :D

7. bana geldi kullandım 5 k ucb veriyor :D 300 adet uber -100 50 gg enerjisi :D iş görür :D

8. benim bülten açıktı banada gelmedi

9. Bu gönderilen kodlar herkese gönderilmiyormuş support öyle söyledi. Bu da ilgili sayfa:
    https://board-tr.darkorbit.com//threads/s-s-s-top-gamers-club-tgc.1611/
    Oyunda sürekli aktif olmama, sürekli kasmama, gelişmeme ve mailimin kara listede olmamasına rağmen bülten bana yollanmadı.
    Oyuna yatırdığım paraların hayrını görün..
    Teşekkürler DO ekibi
    İyi forumlar

10. KARANLIK

KARANLIK User

Modumuzunda dediği gibi ban cezası yiyen oyuncularımız bu tür etkinliklerden geride kalacaktır.Ayrıca e bülten üyeliğinizde kapalı ilse alamazsınız.Sizin yinede bir şikayetiniz varsa supporta yapabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.