Gelen kod

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Daimond tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Daimond

Daimond User

Bazı arkadaşlara sperhead + hangar verilmiş bana 50 gg vs vs verildi 2 hediyemi geliyor yoksa 2 çeşit var rastgelemi geliyor ?

2. TSUNAMI™

TSUNAMI™ User

2 ayrı mail yollanıyor her mailde farklı kod var .
    birinde sparhead + hangar binası
    diğerinde elit cephaneler veriyor

3. arkadaslar oyuna bugun kod gelmiş herkeze sordum sizede kod geldimi diye hepsinede gelmiş.Bana neden gelmemiş olabilir?

4. alakası yok bir arkadasa hepsi gelmiş . ..

5. Sadece bir mail seçme hakkımız mı var?

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Kodlar özeldir herkese gelecek diye bir durum söz konusu değildir. Kodları alabilmeniz için gerekli bazı koşullar var. Örneğin ban cezası yiyenlere veya ebülten abonesi olmayan oyunculara bazen yollanmayabilir. Ve ya bazen kodlar sadece aktif olan oyunculara ödül olarak yollanır. Ya da bazen aktif olmayan oyunculara yollanır aktif olmaları için. Ayrıca bazen TGC üyelerine özel ödüllerde olabilir. Anlayacağınız hediyeler özeldir ve herkese verilecek diye bir koşul yok maalesef. Her hediye de belli bir koşul belirlenir ve bu koşullara uyan oyunculara gelir. Bu gün kod almayan oyuncu yarın alabilir veya bugün alan yarın almayabilir bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

İyi forumlar...

Son düzenlenen: 4 Şubat 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.