Geri bildirim Gelen Sahte Mail Saçmalığı !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 20 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese merhabalar bu saçma sapan konu üzerinde konuşacağım.

Şimdi arkadaşlar biliyorsunuz ki oyun yapımcıları E-maile oyun anketi , ödül vs gibi şeyler yollamaktalar ve bunu yıllarca yaptılar bunda bir şey yok. Şimdi saçma olan konuya değineceğim sahte anketlerin geldiğine dair bir uyarı yapılmış af edersiniz siz bunu hesap ederken hangi saçma yenilikleri getirmekle meşguldünüz ?

E-mail yerine oyun içi anasayfadan anket doldurma yapamıyor musunuz ? Biz şimdi gelen hangi maile inanacağız ? Adamlar bigpoint üzerinden yolladığını göstermekte ama hesap çalınırsa boşaltılırsa bigpoint sorumlu değil bu nasıl bir politikadır ? Adamlar attıkları maillerde çok inandırıcı olabilmekteler ve oyuncu bunu anlayamadan patates oluyor. Maili açmasıyla her şey bitiyor linke tıklamasına gerek bile yok.

E-mail ile gelen anket ve ödül sisteminin bir an önce kalkmasını ve oyun içi anasayfadan bir ödül gelen kutusu ve anket oluştur sayfası oluşturulmasını önermekteyim bu saçmalığa bir dur demenin vakti geldi artık !

Typhon adminin vermiş olduğu uyarılar yerine biz oyuncular kesin çözüm istiyoruz hep oyunculardanda bir şeyler beklemeyin biraz saksıyı çalıştırın rica ediyorum lütfen mantık dışı yeniliklerede bir son verin artık !

Oyun içerisinden bu anket saçmalığıda yayılmaya başlamış bence bigpointin bu konuda tedbir alması şart uyarı yerine sistemin daha güvenli hale sokulması gerekli.

Dediğim gibi anket oluştur sayfası ve ödül gelen kutusu anasayfadan yapılmalı ve bu mesajlara başka kimse müdahile etmemeli. Almanya ve oyuncu arasında olmalı.

Son düzenlenen: 20 Aralık 2016
  2. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Öncelikle üslubunuzu koruyarak eleştiri yapın.

Bizler burada görevliyiz.

Görevli olmamız bize istediklerinizi söylemeniz anlamına gelmez.

Anket dolandırıcılığı oyun içi mail kutunuza atılarak yapılmaktadır.

Bizlerde darkorbit'in oyun içi mail kutunuza anket göndermeyeceğini bu işlemi Gmail , Hotmail üzerinden yapıldığını söylüyoruz.

Fakat siz oyun içi mailleşme ile yapılmasını istiyorsunuz.

Bu dediğiniz sahte anket dolandırıcılığının artmasına sebep olur.

İyi forumlar

3. Anasayfadan ID'üzerinden diyorum bu nasıl sahteciliği artıracak acaba ?

Aynı oyun içi mesajlaşma kutusu gibi başka hiç bir yerden mesaj alınmayacak kapalı sistem bunu kast ediyorum ?

Aynı test serverda ki feedback sistemi gibi.

Yazışmalar anketi açan kişi ile support veya almanya arasında olacak başka kimse müdahile edecemeyecek.

Bunada bahane bulursunuz heralde...

4. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Fikirlerinizi Güncelleme Ve Fikir havuzuna açmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Eğer genel forum tarafından beğeni alırsa biz zaten iletiriz.

Ama eleştiri yaparken kullandığınız kelimelere dikkat etmelisiniz.

İyi forumlar

5. Doğru doğru AGB o yüzden sürünüyor fikir havuzunda inanamıyorum o kadar gerçekleştiğini gördük ki...

Ben şunu dile getirmek istedim oyun içidende geliyor fakat e maildende geliyor bu tip şeyler. Ben kaç kere rastladım.

Çözüm üretiyorum siz ne diyorsunuz ya ?

6. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

E-mail e böle bir mesaj geliyorsa support ile iletişime geçin.

Dediğim gibi fikirlerinizi fikir havuzuna açın. (Açıp açmamak size kalmış).

Fakat eleştiri yaparken kullandığınız kelimeleri seçerek yazın.

Konu daha fazla uzamasın.

İyi forumlar

7. Kusura bakmayında ben burada ne kadar insan gibi iyi uslupla yazsamda bann yiyen biriyim artık hiç bir şey umurumdada değil bu moderetorlerin %80'ninden nefret ediyorum.

Fikir havuzuna kaç tane konu açtık kaç tanesi gerçekleşti ? O kadar destek aldılar 3.5 yıldır açık AGB 625 oy aldı bu Almanyaya hiç mi iletilmedi !

8. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Görevlileri sevmek yada sevmemek sizi ilgilendiren bir durumdur.

Sevmeyebilirsiniz ama buradaki herkes birbirine saygı göstermek zorunda.

Forum kuralları gereği buna uymalısınız.

Ben hiçbir zaman haksız yere ban atmam.

Zamanında forumda bana hakaret bile ettiniz ama hala buradasınız ve sizle düzgün bir üslupla konuşuyorum.

Aynı davranışı sizde göstermelisiniz.

İyi forumlar

9. Saygı ee af edersiniz bana saygı göstermeyen insana neden ben saygı göstereyim !

Haksızlık yapılıyor , saygısızlık yapılıyor yapanlar bann almıyor bana gelince direk bann ya bırakın Allah aşkına bu işleri.

Kusurabakmayın bende hak edene hakareti ederim insan gibi olan birine hakaret etmem.

10. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

O zaman siz bana hakaret etmenizin sebebi nedir ?

Hesabınızı banladım diye.

Ve şunuda bilin ben o olayda iki tarafada cezai işlem uyguladım fakat nedense sadece siz gelip bana hakaret ettiniz.

11. Evet o yüzden beni bannladığınız halde adamlar yazmaya devam ettiler... Sonra ne mi oldu yazışmalar sansürlendi devam etti...

Ben ne kadar iyi olursam olayım sizinde burada ki üyelerinde gözüne batıyor hep suistimal edilmekte.

Herkesin bana karşı bir tavır almakta ben ne kadar iyi olsamda cins cins cevaplar veriyorlar bende karşılığını en ağır şekilde geri veriyorum cehenneme kadar yolları var !

12. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Durup dururken kimse göze batmaz.

Benim için forumda herkes eşit siz veya başkası gerekeni yapıyorum.

Siz bu kelimeleri kullanırken karşınızdaki size aynı şekilde karşılık verdiği zaman suçlu o olmaz iki tarafta suçlu olur.

Forum kuralları gereği iki tarafada cezai işlem uygulanır.

Konu amacından sapmakta bu sebepten dolayı konuyu uzatmayın...

İyi forumlar

13. Eşitmiş ceza alırmış...

Evet benle dalga geçip hakaret edenleri 1 aydır şikkayet etmeme rağmen zar zor bannlatıydım oda 1 gün...

Neyse daha mesaj yazarsanız takmayacağım haberiniz olsun.

Kolay gelmesin !

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Rehber bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.