Öneri Gelişim Hakkında 3-5 Soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ≈•ÃЙŦЇ•ŽŌМßЇΞ[TR]•≈ tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar;

oyun hakkında biraz bilgi ve gelişim hakkında taktiklerinize ihtiyaç duyuyorum.
    çok uzun zamandır oyuna girmiyordum ve oyunda bir çok değişiklik olmuş anladığım kadarıyla.
    sorularım şu şekilde;
    1- hızlı bir şekilde nasıl gelişebilirim?
    2- kapılarda nasıl strateji uygulamam mantıklı olur?
    3- pet'i maksimum verimle kullanma yöntemi ve gelişimi nelerdir?
    4- verebileceğiniz ekstra tavsiyeler nelerdir?

genel özelliklere gelecek olursak eğer şu şekilde sıralayalım;

Level 13

Goliath (Tüm basit tasarımlar mevcut ve enforcer kullanıyorum.)
    8 Iris
    23 Lf3
    15 A03 Kalkan
    15 Elit Hız
    2 Level Pet (Kamikaze 1, Tamir 1)

Ar-Ge: 9
    Skylab: 20

Ek olarak şuan Alpha kapısı açık ama başlarında bıraktım şuan için, x5'de bir kaç görevi tamamlayıp kapıya devam etmeyi planlıyorum.

18k uri mevcut, denk gelirsem x3 zamanı 75k uri çekmeyi düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim. :)

2. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Öncelikle hoşgeldiniz.Geminiz durumu yeni gelişmekte olan bir oyuncu için ideale yakın.Kapılarda uygulayacağınız strateji havoçları tamamlamak için zetadan başlamalısınız.size tavsiyem ilk etapta havoçaları tamamlamak hedefiniz olursa gelişmeniz daha kolay olacaktır.
    Petinizin levelini arttırıp 8 level yaptıktan sonra 3 level kamikaze almak daha çok işinize yarıyacaktır.
    Zetadan alacağınız anahtarlarla açacağınız sandıklardan lf 4 çıkma ihtimalide var.sandıkları LF4,Apis veya zeus etkinlikleri olduğu zamanlarda açarsanız şansınız yüksek olacaktır.Kapılara basarken gelecekolan günlük dosyalardan da argelerinizi yükseltebilirsiniz.İlerliyen zamanlarda gelişimizin durumuna göre buradan yardım alabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

3. teşekkürler önerileriniz için,
    alpha'yı bitireyim mi peki yoksa şuan için dursun zeta'ya mı odaklanayım

4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Geminizin durumu alphayı bitirecek durumda.Bitirmeniz gelecek uri ve mermi açısından size destek sağlıyacaktır.

Keyifli forumlar.

5. önce neye önem vermem sizce mantıklı lf3 kalkan zeta veya arge? lf3 ve kalkanı yavaş yavaş krediyle alabilirim gibi geliyor

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Lf 3 leriniz yeterli sayıda var.Sizin bundan sonra zetaya odaklanıp havaoçları fullemeniz yüzde 10 hasar desteği almanızı sağlıyacaktır.Zeta yaparken gelen anahtarlar ilede açacağınız sandıklardan çıkacaklar sizin eksiklerinizi tamamlıyacaktır.

İyi forumlar.

7. SORRYAGA

SORRYAGA User

Modum sana bilgi verirken ekipmanlarıgözden kaçırmış galiba hiç bo2 kalkan yok.Önce ao3 kalkan kadar bo2 kalkanım olmalı sonra modun önerilerine yönelirsin...

8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba ,

Gözden kaçmadı.Oyuncu arkadaşımız yukarıda okursanız lf3 ve kalkanları kredi ile yavaş yavaş alırım yazıyor.Onları alacağını zaten biliyor.onun için tekrar orayı yazıp konuyu uzatmak istemedim.iyi oyunlar.

Keyifli forumlar.

9. 75k.3=225 k uri olduğunda ne yapmamı önerirsiniz ve şuan elimdeki 50k uriyle ne yapmamı önerirsiniz?
    alpha bu akşama biter tahminen.

10. arge yap sürekli.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.