Öneri Gelişim için tavsiye

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve exarasus1 tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. exarasus1

exarasus1 User

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin.Ben nasıl gelişiceğim hakkında taktik istiycektim sizden.Tek hangar goliye yeni geçtim.Baya leoyla takıldım x-3 x-4 görevlerini bitirene kadar bittikten sonra da goliye geçtim.Ekipmanlar:
    Goliath %5 hasar tasarım
    3 b02 9 256lık kalkan
    7 lf3 16 lf2
    5lik roketatar
    hız konfiside var ayrıca
    6 flax 2 iris
    Diroitlere full lf3 ve lf2 dizdim fazla sıkmak için görüşlerinizi bekliyorum çok eksik var biliyorum da bi yardımcı olursanız çok iyi olur.
    Ayrıca petim var.
    4.seviye kasmaya çalışıyorum
    otomatik toplama ticaret 1.seviye modülü var

Şimdiden teşekkürler

2. Merhabalar;

X-2,x-3,x-4 haritalarında yani kendi şirket haritalarınızda kasılmanızı tavsiye ederim leonov ile ek özellikler veriyor gemi o zaman.Petinizle kutu toplayabilirsiniz yada hammadde satışı yapabilirsiniz.Size tavsiyem sizin gibi yeni başlayan oyuncularla grup olarak kasılmanızdır göreceksiniz tek başınıza olduğundan daha çok keyif alacaksınız.Petinize level arttırmanız için görev alıp o görevleri pet açıkken bitirmenizdir.Vuruşunuzu arttırmanız kadar kalkanlarınızda önemli orantılı olarak lf3 ve kalkan almalısınız.

İyi forumlar.

3. exarasus1

exarasus1 User

Onları biliyorum ya x-3 ve x-4 lük görevim kalmadı o yüzden goliye geçtim x1 le 3 k sıkıyorum skylabı da yaptım yazmayı unutmuşum günlük en az 3-4 m ordan credi çıkarıyorum x-6 x-7 falan takılıyorum da biraz sıkıcı geliyo bana başka bi taktik verebilirmisiniz?

4. Merhabalar;

x-6 haritalarında cubikon kesenlerle birlikte cubikon kesebilirsiniz bolca uridium vi credi kasmanızı sağlar ama dediğim gibi grupça yapın bunları tek başınıza kasılmak sıkıcı olur.Mesela ben ful gemi olduğum halde cubikonu öğlenleri kendi şirketimde kesiyorum düşman gelip rahatsız etmesin diye :).Skylab credi kasmanız konusunda dediğiniz gibi size yardımcı olacaktır.
    Anladığım kadarıyla siz gemim hemen fullensin savaşmak istiyorum diyorsunuz:).

İyi forumlar.

5. exarasus1

exarasus1 User

beni bukadar net anca böyle anlatırdınız ya kesinlikle onu istiyorum :D fullenme aşaması biraz sıkıcı oluyor ister istemez birisinin sizi gelip 30 saniyede doğramasını izlemekte ayrı bi ironi ama oyunun mantığı bu :D Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim :D Peki ilk lf3lerimi fullemeliyim bo2leri mi?

6. exarasus1

exarasus1 User

Yoksa diroitleri full irise mi çevirmeliyim?

7. Merhaba ,

Kredi biriktirip açık arttırmadan LF-3 , B0-2 , Hız ve İris gibi eksiklerinizi açık arttırmadan almaya çalışın. Bu arada biriken uridium ile arge yapabilir , uçuş düzeni alabilir yada ek hangar alabilirsiniz.

Eğer zorlanmıyorsanız x-5 , x-6 ve x-7 haritalarında kasabilirsiniz. Ayrıca arkadaş yada klan varsa bir kaç kişi olarak Cubikon imha edebilirsiniz.

İris , LF-4 ve B0-2 harici geliştirme çok gerekli değil diye düşünüyorum. Flax , LF-3 v.b. şeyler gereksiz gibi geliyor.

İyi forumlar.

8. Merhabalar;

Droitler derken flaxleri kastediyorsanız size şöyle söyleyeyim ağı konfinizde yani gemide kalkan droidlerde lf3 olacak hafif konfide yani geide ful hız droidlerde kalkan olacak şekilde flaxleri satıp iris almanız daha makul yani geminin içini boş bırakmadan orantılı şekilde alış veriş yapın.

İyi Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ocak 2015
  9. exarasus1

exarasus1 User

Teşekkür ederim yorumlarınız için anlıyorum da. Şuan bu özelliklerle en seri cubi grubuyla mı uridium kasabilirim? Yada başka bi tavsiyeniz var mı? Bir de Lf2leri satıp yerine lf3leri fullemeyi düşünüyorum öncelikle ozaman. Tekrar teşekkür ederim

10. Merhabalar;

Yani şöyle cubikon grubu varken tek başınıza kristallon yada başka bir şey kesmeyin cubikon daha iyidir hem zarar almazsınız olduğunuz yerde rahat rahat kesersiniz diye düşünüyorum.Lf2 leri satbilirsiniz tabiki onları lf3 aldıktan sonra kullanmayacaksınız bir daha :).

iyi forumlar.

11. exarasus1

exarasus1 User

Peki palladium toplayabilirmiyim kamuflaja girip onun hakkında bi fikriniz var mı bu ekipman ve seviyeyle? Tekrar tekrar çok teşekkür iyi geceler iyi forumlar :)

12. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Palladium toplayabilmeniz için kamufleyken petinize hammadde toplayıcı modülü almanız gerekmektedir.

İyi Forumlar

13. exarasus1

exarasus1 User

Anladım Teşekkür ederim arkadaşlar başka fikirlerinizi de bekliyorum :)

14. Ben de gemen hemen aynı düzeydeyim seninle,cubi partilerine katılıyorum kendim arada sırada talon kesiyorum bir de pvp haritalarında kutu topluyorum günde 5 6 k uridium kasabiliyorum bazen.Bu da bana yetiyor gelişmem için

15. exarasus1

exarasus1 User

pvpde kamufle girsem bile bulup kesiyorlar ya kaç saatte yapıyosun 5-6 k uri?

16. Değişiyo ya etkinlik görevleri falan iyi uridium veriyo ama 5-6 saatte yapıyorum biraz sıkıcı olabiliyo ama emekle yapması çok daha zevkli geliyor bana

17. exarasus1

exarasus1 User

Tekrar teşekkür ederim başka fikirlere açığım beyler.

18. Merhaba,

Şu an istila var mesela. Bence girin bir daha çıkmamak üzere :)

İyi Forumlar.

19. exarasus1

exarasus1 User

İstilaya girdim de fazla dayanamıyorum ama güzel kasıyo teşekkür ederim tekrar başka fikri olan? :D

up

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2015
  20. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Lütfen alt alta yorum yazmayınız.Güzel bir görüntü oluşturmadığı için yasaktır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.