Destek Gelişim Nasıl olmalı ?? Yardım talebi...

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Hurda_Yigini tarafından 5 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selam Arkadaslar ,

20 lvl oldum. 8 iris 1 apis var .Silahlar, kalkanlar var , havoc , spartan var .. Kapıları yaparken aldığım tacım bile var . Eee sonra ...???
    1. Gelişim nasıl devam etmeli ?
    2. Oyunda bilmediğim bir dolu sey var kanısındayım . Eski oyuncuyum .Ama oyun cok değişmiş. Bir klan da olayım , hem sohbet edelim , hem de bilgi paylaşalım dedim . Ama ...
    Klana girdim . Klan baskanına tesekkür maili yazdım . Adam cevap bile vermedi :)

2. smoonrise

smoonrise User

Suan izlemen gereken ilk adım iris zeus irisi iris her yönden güç katacaktır 2 kalkan savunma konfine 2 lazer saldırı konfine . Diğer seçenek arge olması lazım argeni belirtmemişsin ama savunma ile beraber ilk aşama 31 arge sonra roket ekleyebilirsin 36 olursun sonrasıda tamamen oyun tarzına göre şeref kutu mayın tamir vs olarak belirlersin , devamında pro lazer ve bo3 ler için çalış birde mümkün oldukça Tp kas 22 level ulaşıp 22 level korsan görevlerini yapıp oradan sonra 100 lük görevlerden ilerleyip Blde düşman haritasına geçiş leveline ulaş .

Klan konusunda artık ts çok yaygın yada discord hem bilgi alma oyunu öğrenmede hemde savaş konusunda iletişim için en ideal olanı bunlar sesli iletişim kuracağın klanları tercih et oradan yeni hali hakkında bilgi alırsın klan arkadaşlarından .

3. prolara ve pete yoğunlaş sonrası zeus al ,pete yoğunlaş derken dp linki verimli kullanabileceğin bir pet yapman

4. öneri için tskler. Zeus a az kaldı. Apis ten 2. yi yapacak malzeme var. Bu malzeme , baska bir işlemde kullanılır mı ??
    Arge 30 dayım . pro lazerler de 13 adet oldu. Kalkanları da topluyorum.
    yardım için tskler..

5. Elimdeki APİS parcaları bir sekilde , işlenip Zeus içn kullanılabiliyor mu ?? 2. bir APİS için malzeme birikti. ZEus toplamaya çalışıyorum . APİS malzemesi geliyor.
    P.E.T konusuna biraz acıklık getiriri misin ?

6. Elindeki Apis parçalarını ne yazık ki zeus için kullanamazsın.

P.E.T gelişimi konusunda ise eğer petine yeterince anti uzaylı ve pro lazeri takarsan 4. yüvsit seviyesinde bile senden kat kat daha fazla hasar verdiğini göreceksin. BL haritasında P.E.T ile rinusk kasmak çok daha kolay hale gelecektir.

7. tesekkürler...
    Bu yüvsit nedir ?? ben oraya bir sey koymadım .. ne almak lazım ?

8. Ben de eski oyuncuyum Full diroit havoc 16 lvl, 2.5 ayda kendi emeğimle 20 prometheus yaptım, 21.ciye 50 anahtar kaldı. Sadece Zeta odaklandım,arada güzel ödüller varsa ve Kronos için gerekliyse diğer kapıları yaptım, Sana şunu söyleyeyim anahtarları kutu açmak için harcamanı kesinlikle tavsiye etmem, arada can sıkınıtısını gidermek için birkaç kutu açarsın o kadar. Burgu al ve Prometheus Efendimize sadık kalmaya çalış :D

9. Yüvsit seviyesi oyunda P.E.Tiniz açık kaldıkça artar. Yüvsit slotlarını açmadanda yüvsit seviyenizi 4'e çıkarabilirsiniz.