Öneri Gelişim Önerileri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Hurda_Yigini tarafından 12 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaslar selamlar .
    Goliath kullanıyorum . 10 adet kararsız LF4 , 3 Adet LF4 ve diğerleri LF3 , 8 iris (lvl 6) jeneratörler tamam. ALFA ve BETA kapıları bitti. GAMA da sibelonitlerdeyim .
    Kararsız LF4 ne anlama geliyor ? Diger LF4 ler SARI.. ne fark var ?
    Nasıl yol almalıyım ?? Kalkanları ve silahları geliştirmelimiyim ??

2. IIMuncuRII

IIMuncuRII User

kardesim bizde yeni basladık tavsiyem ilk irisleri gelistir kalkan lazer gelistirme cünki promethus lazerler en iyileri sen sadece irislerin lwl i fulle

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Kararsız LF4lerin vuruş değerleri değişkenlik göstermektedir. Normal LF4lerin vuruş değerleri daha stabildir. Öncelikle zeta kapısını yaparak havoclarınızı tamamlanızı, sonrasında gelen anahtarları zeus gününde açarak apis ve zeus parçası çıkartarak diroitlerinizi tamamlanızı öneririm. Geliştirmeleri ikinci plana almak şuan sizin için daha faydalı olacaktır. Ayrıca BL haritalarında kasılıp prometheus lazerlerini almak için rinuks ve kredi de kasmanız gelişiminizi hızlandıracaktır.

İyi forumlar.

Luminous ve Emi0666 bunu beğendi.
  4. Üstad !
    tesekkürler. BL haritaları su an için bana kapalı . Seviye 15 deyim . O halde öncelik kapı yapmak olmalı ...??

Luminous bunu beğendi.
  5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bu durumda da önceliğiniz zetadan yana olmalı. 17 olduktan sonra bir grup bularak ilk 10 BL görevini tamamlamanız durumunda vuruş gücünüz çokça artacağından daha hızlı kasılıp daha çok zeta yapabileceksiniz. Bu arada, geliştirmeler için şu an çok erken ama sıralamanız şöyle olmalı; Diroitler>Lazer Topları>Kalkanlar.

İyi forumlar.