Öneri Gelişim Önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Flawless(*) tarafından 21 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar merhaba uzun süredir oyunda yoktum (yaklaşık 2 yıl) oyunda nelerin değiştiğini çok bilmiyorum bu sebepten size danışma gereği duydum

Gemi Özellikleri
    Diroit: 8 Iris 5 Havoc (Elmas ve Burgu Uçuş Düzenleri Mevcut) APIS: 13 Parça ZEUS:10 Parça
    Gemiler: Venom,Diminisher,Sentinel,Aegis,Citadel
    LF-4: 12 Adet geri kalanı LF3
    Kalkanlar: Full Bo2
    ARGE:20 (24'te kalın sıkmaya ayarlı)
    PET: Hammadde toplama 3 // 2 Radar protokolü mevcut

Lazerlerimde 1,5m seprom besli durumda oyunu bıraktıgım sırada arada girerek seprom atıyordum bu kadar birikmiş.

x1 hasarım burguyla yaklaşık 11-13 k arasında değişiyor. Şu an 104/111 Zeta mevcut yakın zamanda açmayı düşünüyorum.

Ne yapmamı önerirsiniz. Burguyu yeni satın aldım ama değdi mi emin değilim.Neye odaklanmam gerekiyor sizce ve bunu en kolay nasıl halledebilirim? Çok fazla PvP savaşı yapan biri değilim LF4 tamamlayana kadar baskına falan cıkmayı düşünmüyorum.

Bu arada Zetadan Havoc düşme şansı hala aynı mı? (%33'dü sanırım en son)

2. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Öncelikle Zetaya devam Havoçlarınız tamamlayınız hafta sonu çift kapı ödül gününde yaparsanız ödüllerinizi de çift alırsınız.

Sonrasın da ise Zeta kapısı ile devam ediniz. Kapılardan gelen Korsan anahtarlarını sadece Zeus günün de anahtarları açınız.

Urilerinizi geliştirme için ayırın Bir klana üye olun oradaki tecrübeli arkadaşlardan da yardım talep ediniz.

Bakalım arkadaşlarımızın fikirleri ne olacak.

iyi forumlar.

3. Mcqeen

Mcqeen User

%45 artık havoc çıkma şansı.

4. Teşekkürler uçuş düzeni olarak ne önerirsiniz?

5. ***met***

***met*** User

ödüller çif vermiyor

6. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Genelde Cumartesini Pazar a bağlayan gece başlar.

Aslında sıralı bir şekilde almanız lazım.

Öncelik Kalp,Güve ve Burgu ile başlayın geri kalan düzenleri de alınız.

iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Aralık 2017
  7. uzayl80

uzayl80 User

uçuş düeni için %20 lik hasar veren düzeni al zeta yap dosya ile arge yap anahtarlada zeus günü ac yada pazar günü lf4 günü oluyor bu şekilde tammlayabilirsin zetdan sonra full kappaya calış herkülleri tamamla sonrasında sklabdan öge gelişdirmesi yap iris 16 level lf ler 16 level yap kafanda bir plan yap o şekilde sırasıyla git derim daha kolay olur gemi içinde hicbişe alma elindekiler yeter sana

***met*** bunu beğendi.
  8. Alfisti35

Alfisti35 User

Uçuş düzeni BURGU kesinlikle pişman etmez
    Uridium harcama biriktir ( Geliştirme için ) Geliştirme sırasıyla Droid,Roketatar olmalıdır. Lazer ve Kalkanlar çok olduğu için daha sonrada yapılabilir.
    Kapılarını düzenli yap ( Haftasonu )
    Galaksi kapı enerjisi için Katlayıcı çekip kutu topla veya 5-3 haritasında paladium topla ( 15 paladium 1 enerji )
    Hiçbir geminin ekstra bir farklılığı yoktur Yeni bir oyuncu için. Full LF4 , Geliştirmeleri tamamlanmış bir oyuncu için her gemi farklıdır fakat gelişme aşamasında olan oyuncu tasarımını beğendiği gemiyle oynarsa daha çok zevk alır diye düşünüyorum.

9. Genelde kapıları palla ile açıyorum günde 1 ambar falan kasıyorum hemen hemen haftada bir zeta ediyor burguya alışınca diğerlerini aramaz oldum haklısın :D Bi de neden roketatar ? ben Kalkan kasmayı düşündüm ekmek gibi eritiyorlar :D

Kappa beni zorlar diye düşündüğüm için havoc fullemem gerektiğini düşünmüştüm güzel de anahtar veriyor

10. Alfisti35

Alfisti35 User

Bende senin gibiyim orta halli gücüm var. Kalkanları geliştirmeye başlarsan adeti 70 k uriden 35 Kalkan geliştirmen gerekecek. O sebeple önce tek olan daha çok işlev görecek envanteri geliştirmen gerek diye düşünüyorum . Ben droidleri 10 yaptım. 16 yapınca roketatar sonra kalkan düşünüyorum :)

11. Öyle düşününce mantıklı geldi evet bir de %45 şansla ikidir çift havoc düşüremiyorum havoc bitse de biraz x4 kasmak için abg yapsam :D

Bir de apisi kaç parçada almak mantıklı şu an vipsiz ve indirim paketsiz 360 k istiyor 16 parçam mevcut

Son düzenlenen: 24 Aralık 2017
    Alfisti35 bunu beğendi.
  12. Alfisti35

Alfisti35 User

Ben Apisi 2. kere açacak kadar topladım. Genelde LF4 günü Zeus günü PVP haritalarında açıyorum. En çok orada buluyorum APİSi. Ama bana sorarsan 30 k dan fazla açılmaz apis :)

13. Deniyorum bakalım şu havoclar beni baya geriyor :D PET'e ticaret modülü 3 almak mantıklı mı sence ?

14. Alfisti35

Alfisti35 User

Ticaret modülünü tavsiye etmiyorum. CPU satın alarak otomatik Lazer ve Jen. geliştirme yaparsan zaten ona gerek kalmayacak. Kredi eskisi kadar çok aranan zor bulunan birşey değil. Onu satın almak yerine 3 radar 3 Yakıt Prot. Geri kalanı kurtarılan mal Prot. alırsan petin kutulara hem kolay ulaşacak hemde içeriği artacak. PET otomatik toplayıcı ve kamikaze modu öneriyorum. Gerisi ilerleyen zamanlarda ..

Gemi güçlendikten sonra PET güçlendirmeni tavsiye ederim

15. Kutu yerine palla topluyorum 2 tane radar protokolüm var. 45 k uri var su an radar açmak cok etki ederse açabilirim. Yoksa biraz daha biriktirmeyi düşünüyorum

16. Mcqeen

Mcqeen User

Radar önemli. Uzun ömürlü sonuçta yaratık bulucu alırsın uber görevlerini yaparsın.

17. Kaç tane radar iş görür?

18. Mcqeen

Mcqeen User

Bende 12 radar var ama bu sana bağlı ne kadar alırsan o kadar iyidir. %30 indirimle aldım ben. Kutu toplamayı düşünüyorsan ama söyle 4 - 5 ay 9 mal + 3 radar iyidir.

19. Alfisti35

Alfisti35 User

3 Radar kesinlikle yeterli olacaktır. Full radar yüklemene gerek yok. Bende öyle düşünüyordum fakat sadece radar bazen pet etki etmiyor. 3. seviye hammadde alıp sadece uzun süre pala toplarım dersen full radar al fakat yinede 3 radardan fazlası gerek olmadığını düşünüyorum. Sonuçta sende gezeceksin bu sayede petin etki alanı artacak.Yoksa sen kapıda dur pet bütün haritayı gezsin öyle birşey zaten yok :)

20. Kristallon keserek saatte yaklasık olarak 8-10 k uri kasabiliyorum o zaman ben bir radar protokolü daha alayım sonrasında palladıum toplayayım. Gemi olarak vega lightning kullanıyorum bunun dısında önerisi olan var mı? Spearhead vurusu çok düşük kaldıgı için cok kullanmıyorum. Son olarak çark almaya gerek var mı?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.