Öneri Gelişim Önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Flawless(*) tarafından 21 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dostum bence GÜVE al. Hem yaratık keserken hemde özellikler KAPILARDA (ZETA) çok çok işine yarayacak kapıyı çok daha kısa zamanda bitirmeni ve uğraşmamanı aynı zamanda fazladan lazerlerin seprom beslemelerinin boşa gitmemesini sağlayacaktır.

2. Mcqeen

Mcqeen User

Gemi olarak diminsher al kalkanları saniyede indirirsin tasarım burgu sebrom ile 10 12k vurursun x1 ile.

3. Alfisti35

Alfisti35 User

Çark şöyle gerekli ; Bir düşmanı keserken senden hızlıysa çark kullanırsın. Onun dışında pek işe yaramıyor yani henüz erken. Bende goliden ve tasarımlarından sıkıldım biraz vega oynamayı tercih ettim. Onun dışında Venom yada Diminisher tavsiye ederim varsa. Yoksa %5 hasarlı bir gemi önceliğimdir

4. Alfisti35

Alfisti35 User

Droid düzeninde benim en sık kullandığım ; Hız konfisi Kalkan duvarı , Saldırı konfisi Burgu'dur. Gerisi benim için henüz erken. Droidlerimi 15 yaptım ondan sonra kalp almayı düşünüyorum

5. Spectrum hariç bütün goli tasarımları mevcut düşman gelirse diye vega kullanıyorum yeteneği basıp kacabilmek için. Dediğin gibi x1 hasarım 10-12 k arası oluyor kalkanları cabuk iniyor.

Güve ben de düşünüyorum biriktirebilirsem alacagım sanırım

Ortalama kaç zetada fulleyebilirim su an 5 havocum var

Son düzenlenen: 28 Aralık 2017
  6. Alfisti35

Alfisti35 User

Pazar günü yaparsan 3 kapıda bıter havoclar

7. Şansına bağlı valla %45 diyorlar ama çok boş attığı oluyor. Ama herhalde 5-6 kapıda garanti olur şanslıysan 3 kapı :D Bu arada pazarları yapmayı unutmayın x2 de.

8. kristallon keserken gezerek kes bu sayede etrafta biriken kristallinleri petinle patlatım sermayeni 2 katına çıkart ve tabiki hiç durmadan kasıcağın ve asıl işi petinin yapıcağı için aegis on numara gidiyor canın ve kalkanın hiç bitmiyor sıfır kalkan full hız full lazer yani avcı konfisi ile bile bu taktiği aegis ile yapabilirsin. kolay gelsin

9. bazen linler az canla kaçıyor bunla uğraşmak istemiyorum dersen x-5 haritası seni bekler sibelonitler tek yiyorlar ve hızlı bir şekilde uri kasabilirsin bu şekilde tabi canın sıkılana kadar :)

10. Kamikaze 2 var ve vip im yok maalesef :( vip varken bu gayet güzel oluyordu ama ageis yerine solace tercih ediyordum ben

x2 de 3 kapı yaptım sanırım hepsi boştu ben rahat 10'u görücem gibi :D Palla toplamaktan bayıyorum bazen ama yapcak bi şey yok :D

Fαlcoη[CΣFΛ] bunu beğendi.
  11. Sabır sabır :D Banada 5 kapı üst üste boş atmıştı sonraki 3 kapı üst üste verdi :D

12. Alfisti35

Alfisti35 User

Kardeşim arifin mençıstıra attığı golü ararken konu nerelere geldi ya :))

Sabır herşey için sabır :D

13. Bakalım onu fulledikten sonra x4 biriktirmeyi düşünüyorum veya hercules kasmaya baslarım belli değil
    Aynen konu biraz dağıldı ama olsun hemen hemen bütün sorularıma cevap buldum sağolun :D

Fαlcoη[CΣFΛ] ve Alfisti35 bunu beğendi.
  14. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Başka sorunuz yoksa konun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

iyi forumlar.

15. Cevap veren herkese teşekkürler dediklerinizi uygulamaya çalışacağım kilitlenebilir konu.

Alfisti35 ve Fαlcoη[CΣFΛ] bunu beğendi.
  16. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz Konunuz çözüme ulaştığı için ve talebiniz doğrultusunda kilitlenmiştir.

iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.