Gelişim Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve !!DEADPOOLAction!! tarafından 30 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba şuanda benim hesapta solace, 17 lf4 (magma vb ile beraber), hızlar 15*g3n7900, kalkanlar 19*BO2 şeklinde, 8 iris, 7 havoc,pet ve sentinel var. Son havoc için zeta yapacağım. Sizce ne yapmalıyım. Diroit uçuş düzeni hiç uridiumla almadım ve 9. diroit 9 parçada olması lazım.

2. Merhabalar,

Benim önerim zeta kapılarınızı tamamladıktan sonra Prometheus lazerinden kasmanız. Mutlaka oynadığınız sunucuda bir klana girmenizi tavsiye ederim birlikten kuvvet doğar :) Şirketinizin B-L haritasında çok daha hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz ve Gemi yükseltme modüllerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. Diğer oyuncularında görüşlerini almak daha faydalı olabilir ;) Konuyu uygun bölüme taşıdım.

İyi Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ekim 2020
  3. Modumun da dediği gibi zeta kapısı yapmak yararınıza olacaktır. Bol bol yeşil ganimet anahtarı kasıp zeus günlerinde açarsanız 9. ve 10. diroidinizi almanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca zetadan gelen günlük dosyalarıyla da Ar-Ge nizi geliştirebilirsiniz. İyi oyunlar.

4. Sana 3 şey diyecem onunla yat kalk :D
    1.Zeta
    2.Zeta
    3.Zeta

!!DEADPOOLAction!! bunu beğendi.
  5. Hepinize çok teşekkür ederim konu kilitlenebilir :)

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.