Destek Gelişim Takviyesi, destek

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 19 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yeni bir sw de sifirdan başlangıç yapmak istedim, ne kadar yol kat edebilirim diye, Sadece 200 tl bütçe yatırdım,

1 Hafta oldu oynayalı 20 pro 8 iris 16 lwl pet 13 arge
    2 Havoc

Delta hariç tüm yüzükler var(6 yüzük yapıcam kronos yapmıcam)

Daha sonraları için uri çekmeyi düşünmüyorum sadece indirim ve vip, ile full artı full gemi yapma hayalim var, amaç zevk :=)

Sizce taktiklerim ne olmali, hemen hemen tüm taktikleri kullandım (8 lwl de gelen görev güçlendiricisi vs) 20 lwl'im bu arada

Eskiden apis, günü vardı apis %25 indirimle alınıyordu o indirim devam ediyor mu hala?

Birde öncelik ne önerirsiniz apis zeus mu yoksa prometheus mu ona göre kutuları prometheusa yatırıcam yada apis zeusa

Şimdiden teşekkürler

2. sen zaten formülü bulmuşsun bundan sonrası kolay olur 20 pro sana ilaç gibi gelecektir tabiki ağırlığı bundan sonra zetaya vermelsin.apis günü artık yok normal günde bile normal yeşil ganimet açsan kolaylıkla apis parçası bulabilirsin apisi hiç sıkıntı etme normal günde dahi birleştirmeden parça satın almak suretiyle apis oluşturabilirsin normal çektiğin 1 haftalık indirim birleştirmede geçerli..asıl iş zeus umarım kısmetin açık olur kolay parça bulursun..

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Çok teşekkür ederim önerilerin için, apisin kolay çıktığını artık bilmiyordum, o zaman zeus günün de açmakta fayda var kutuları, şimdilik 20 prometheus ilaç gibi yeterlidir diye düşünüyorum en azından apis ve zeuz ve havacları tamamlamayana kadar doğrudur dimi düşüncem?

Mesela apis zeusu hatta ful havacu olan dengimlere soruyorum bazen onlarda bile 13-14 prometheus var,

Argeyi pek takmıyorum zaten hesapladım 30 zeta yapsam bile hali hatri sayılır miktarda argem olmuş olacak.

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle zeta kapısı yapıp havoc fullemenizi öneririm. Hem argeniz hızlı şekilde artacaktır. hem de gelen anahtarlarla prometheus lazerlerini toplayıp, apocalypse kutularından apis zeus düşürmeyi deneyebilirsiniz. Prometheus lazerlerinizi ne kadar hızlı tamamlarsanız gelişmeniz o kadar hızlı olacaltır. Ayrıca %25 apis indirimi artık gelmemektedir.

İyi forumlar.

5. aynen doğrudur ondan sonrada kappa kronos düşünmediğin için spartana girmiyorum bile..bu arada hangi serverde başladın.

6. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

200 lirayla ne aldığını ve bu 20 proyu yaparken nerden kasıldığını söyler misin yeniyim ben de

7. the_flood

the_flood User

x4 yada gemi seti.. başka bir yol bilen yazabilir o_O ( prolar hariç tabi ki )

8. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

1 hafta 20 pro nasıl yapılır yahu şu an aptal gibi hissettim kendimi

9. the_flood

the_flood User

apis ve zeus
    tüm diroitler 16 lwl
    full havoc ve hercules
    bolca zeta
    sonra gelsin prolar...oyun senin o_O

10. the_flood

the_flood User

10 görev
    15 zeta = 10 pro
    iyi bir grupla ve zaman tabi ki yapılabilir.

11. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

ggyi nerden bulucam ?

12. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Arkadaş gezgin paketi satın almış. Ama sayborg paketini almış ilk 10 Prometheus lazer görevini yapmış daha sonra son 10 kendisi yapmış. Zaten o paketi satın alan kişi hem seprom hem cephane olarak zengin oluyor. 400K uridium veriyor mantıklı paket almış tebrik ederim. Seprom ve cephaneyi iyi yerde harcamış. Havocları ve 10 diroid olduktan sonra onu hiç kimse tutamaz :)

ACIMASIZ_[MA√İ] ve Dontforgetme bunu beğendi.
  13. the_flood

the_flood User

ben arkadaş için konuştum.normal bir oyuncu için 15 zeta demek 1500gg ye açarsan çok şanslı olarak 22.5k gg demek.
    pala dan dersen de günde ort. 20k pala yapman lazım..indirim ve vip ile her 3 zetadan gelen uri ile 1 zate daha açarsın

14. NF41

NF41 User

520k uri 8 iris 10 pro venom gemim var hiç zeta yapmadım hiç bir silahta da geliştirme yok ne önerirsiniz bana

15. N/A gayet normal okumuyorsunuz cevabı kendisi vermiş zaten..
    Sizce taktiklerim ne olmali, hemen hemen tüm taktikleri kullandım (8 lwl de gelen görev güçlendiricisi vs) 20 lwl'im bu arada
    demiş zaten. yani 5 -8 level arası verilen görev güçlendiricisi kullanmış bu güçlendirici 72 saat sürüyor az yardım almış olsa idi 22 lvl bile olabilirdi çünkü ben yaptım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Temmuz 2020
  16. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Diğer oyunculara karşı üslubunuza dikkat etmediğiniz için hesabınıza gerekli ceza uygulanmıştır. Bundan sonraki mesajlarınızda da bu uyarıyı dikkate alarak mesaj yazmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

NexoNeoNow bunu beğendi.

17. Yıldız yol bulucu paketi aldım, hammer yada cyborg ikisinden biri pek önemli değil, oradan zaten 17 lwl direkt yapacak tp geliyor ve 400k uri de cabası.

Daha sonra 8 lwl olurken, görev güçlendirici geliyor,

Onu çektim,

10 prometheus görevi var biliyorsunuz, görev güçlendirici ile(72) saati var, iki günde yardım alarak(tek başıma değil)

20 prometheus yaptım,

Olay bundan ibaret çok da zor birşey yapmadım aslında..

Teşekkür ederim :)
    Global avrupa 7

Evet doğru söylüyorsun tek başıma anca 20 oldum yoksa 22 bile olanlar var dediğiniz gibi,

Büyük ihtimalle, Sadece zeta yapıp, gelen anahtarlarla zeus gününde kutu açıp önce apis ve zeusu yapıcam, bu sırada havoclarım fullenmiş ve 30 üstü argeye sahip olmuş olurum..

Zaten 20 prometheusa da sahip olduğum için hasar konusunda sıkıntım olmayacağını düşünüyorum,

Başka bir fikri görüşü olan var mı son kez? Bilmediğim başka şeyler yazarsa çok minnet duyarım..

18. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Gemim full elit istersen boyunun ölçüsünü alırım :)

19. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Diğer oyunculara karşı üslubunuza dikkat ediniz.

İyi forumlar.

20. Bana mı dedin? Niye böyle bir şey dedin şimdi, sana meydan mı okudum ben, yada seni patlatırım sen beni patlatamazsın mı dedim merak ettim.

Modum haliyle bir çok modül, kaçırdım sizce modüllerin etkinlikler de tekrar gelme şansı olabilir mi?