Gelişim tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve -TurkishPilot- tarafından 28 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkadaşlar merhabalar uzun bir aradan sonra oyuna yeniden başladım hepinizin tavsiyelerini bekliyorum

17 level 8 iris (1havoc)
    18 lf3, 4 lf4, 3pro
    12 bo2 13 a03 kalkan
    13 elit hız jenaratoru
    6 level pet kamikaza 2, oto yağma 1, düşman bulucu 1
    elit droit tasarımım yok
    16 arge
    skylab full
    sepromsuz x1le 6k civarı vuruyorum

2. Pro görevlerini bitirmeye çalışman lazım önceliğin bu olmalı. Biriken uri ve enerjiyle sadece zeta yapmalısın pazar günleri. Aşırı sıkıcı ama gelişmenin tek yolu bu. Tamamen pro sayını arttırmaya yönelik... Biriken krediyle jeneratörlerini tamamlarsın bir yandan. Uri fazla gelirse mutlaka güve al zeta dahil neredeyse tüm kapılarda çok çok işine yarayacak. Ha bide 1 yada 2 level pet modüllerine para harcama israftan başka bir şey değil. Vip kullanıyorsan 3 level kamikaze alıp kapılarda patlata patlata daha rahat yaparsın. Zeta kapısında zorlanıyorsan bir konfiye sadece hız, diroitlere de sadece lazer koy kaça kaça tüm yaratıkları kesersin hatta belki hiç hasar bile almadan... Aklıma pek farklı bir şey gelmiyor. Etkinlikleri de kaçırma şimdi ihtiyacın olmaz belki ama ileride çok işine yarayacak şeyler edinebilirsin. Bende bu kadar varsa eksik tamamlayıverin...