Gelişim Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve gawat3232 tarafından 17 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. gawat3232

gawat3232 User

8 iris, 1 apis, 4 promethus, lf4 yansıma sondası magma vs. lf4 bir sürü var. Şu an tek yapabildiğim şey pala toplayıp pazar günleri zeta yapmak. 5. pro görevimde kaldım. Çünkü fazlasıyla zor ve grup bulunmuyor. Gemi olarak venom solace gibi gemilerim mevcut fakat modül yok. Arge olarak yaratık argesı yaptım. Geçtiğimiz günlerde irisleri ve apisi 10. seviyeye getirdim. Fakat hasar olarak tatmin edici düzeyde değilim. Gelişim tavsiyesi olarak ne öneririsiniz?

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Prometheuslarınızı tamamlamanız öncelikli tavsiyemdir. İris geliştirmeleri önemlidir ama prometheus olmadan vuruşunuzda çok bir fark olmayacaktır. Pazar günleri kapı yaparken diğer önceliğinizde spartanları tamamlamak olmalıdır. Sonrasında seviye yükseltme yaparsanız daha iyi olabilir.

Türkiye Takımı!