Gelişim Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve YamatoVardıBirZamanlar tarafından 6 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar herkese merhaba iyi oyunlar dilerim,

Bu mesajı nasıl bir gelişme yolu izleyeceğim hakkında karar veremediğim için yazıyorum. Gemim kısaca şöyle; 13 pro lazer, 9 iris, 800m kredi ve 850bin uri var. Gemi olarak geleneksel goli tasarımlarım var (solace, diminisher, venom vb.). Ayrıca 31 argeye sahibim. Roket argesini basmadım henüz. Diğerleri 24 kalın sıkma + yanıltma manevraları. Şimdi ne yapsam karar veremedim. Zeta dönüp anahtar çıkarıp, zeus gününde harcamayı düşünüyorum. Sizce bu doğru bir yol olur mu? Proları fullemek de bir seçenek ama tek başıma oynadığım için ve invoke'un etrafı tamamen illegal kullanıcı dolduğu için zar zor toplayabiliyorum rinusk'u.
    Tavsiyelerinize açığım, şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.

2. -333-

-333- User

Proları fullemek önceliğin olsun bunun için ınvokeye gerek yok ımpluse ile daha hızlı kasarsın roket argesinden kastın nedir eğer hasarsa 2 argeden fazla vermene gerek yok yok ısı arayıcısı ise argene yazık olmuş bundan sonra yaratığa yönelerek %12 yaratık hasarı alabilirsin.zeus için hem apocalips hemde sarı sandıklarda şansını deneye bilirsin apoc için bölünme sorun normal anahtarlarda pro için lazım dengeli bir şekilde ilerleyebilirsin.bu süreçte zeta yapmayı dene bol bol.bu süreçte etkinlikleri takip edip kararsız modül çıkarmaya bak çıkan iyi modüllere göre gemi tercihini şekillendirirsin geliştirmelere ufaktan başla 2 haftada 1 indirim günlerini kaçırma ve tabiki düzenli sevkiyatı unutma.

3. Cevabınız için teşekkür ederim. Roketten kastım ısı arayıcısı idi. Buna şimdiye dek vermemekle hata mı etmiş oldum sizce? Roket teknolojisi ile %100 isabet oranı alıyorum diye ona arge harcamak istemedim açıkçası. Bundan sonra ona vermeyi düşünüyordum ama galiba Yaratıklar için artı vuruş veren argeye yönelsem daha iyi olacak gibi duruyor. Ne dersiniz?

4. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhabalar,

Öncelikle zeta kapısı yaparak zeus diroidini almanızı öneririm ardından zetaya devam edip gelen korsan anahtarı ile prometheus lazeri için gelen günlük dosyalarla beraber de arge için yol almanız doğru olacaktır.

daha sonra prometheus lazerlerinizin seviyesini 16 yapmak daha iyi olacaktır.

Argeniz için size bir örnek bırakmak isterim, Arge konusunda da En iyi tavsiyem savaş, şeref ve NPC argesidir.

Arge demo üzerinden denemelerinizi yapıp kendi arge stilinizi de belirleyebilirsiniz.

Başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

Saygılarımla,

Amiral34.

5. Modum paylaşımınız için teşekkürler. Anladığım kadarıyla attığınız arge örnekleri 50 arge dizilimi için. Peki hali hazırda bana hangisinden ilerlememi önerirsiniz? Mevcut argem 24 Kalın sıkma + 2 Ayarcı + 5 Yanıltma Manevrası.

Edit: Paladium toplamak benim için vakit açısından çok masraflı oluyor. Uridium'u indirimle birlikte kullanmak mantıksız bir tercih mi olurdu sizce?

6. Aethra

Aethra Guest

Merhaba,
    sırasıyla npc, tamir ve şeref argesine yöneleyebilirsin.
    Uridiumunuz fazla ise indirim çekip zeta yapmak mantıklı bir tercih.

İyi Forumlar.

7. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Umarım benzer soruları olan oyunculara da faydalı olur bu muhabbet. Konu kilitlenebilir.